Globální technologická značka HONOR oznámila celosvětové uvedení tabletu HONOR Pad 9. Nejnovějšího přírůstku do své řady tabletů. HONOR Pad 9 se může pochlubit působivým 12,1palcovým 2,5K displejem HONOR FullView Display s obnovovací frekvencí 120 Hz , audio systémem s osmi reproduktory, který využívá technologii ladění zvuku HONOR Histen, a výkonným čipsetem Qualcomm® Snapdragon® 6 Gen 1. Tablet Pad 9 je vybavený řadou funkcí a nabízí výjimečný uživatelský zážitek i osobitý design.

Honor Pad 9: Displej s pokročilou technologií ochrany očí

Tablet HONOR Pad 9 je vybaven 12,1palcovým displejem HONOR FullView s poměrem obrazovky k tělu 88 %. Ten podporuje rozlišení 2560 × 1600 pixelů a 1,07 miliardy barev , což přináší úchvatné detaily a věrné barvy pro pohlcující zážitek. Nový Pad 9 také nabízí nastavitelnou obnovovací frekvenci až 120 Hz, která u vybraných aplikací zajišťuje plynulý obraz a během používání méně náročných aplikací optimalizuje výdrž baterie. Díky tomu přináší intuitivnější a flexibilnější uživatelský zážitek.

HONOR Pad 9 se zaměřuje na technologie orientované na člověka a obsahuje špičkové funkce pro pohodlí očí. Jako je například funkce Dynamic Dimming, která simuluje činnost řasnatých svalů v očích a snižuje jejich únavu. Nabízí také technologii HONOR Circadian Night Display, která automaticky upravuje displej do teplejších barev, aby se snížilo množství vyzařovaného modrého světla. Tím se podporuje vylučování melatoninu a v konečném důsledku se zvyšuje kvalita spánku. Displej tabletu Pad 9, který získal certifikaci TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) a certifikaci TÜV Rheinland Flicker Free, se příjemně sleduje a je ideální volbou pro technicky náročnou generaci uživatelů.

Zvukový zážitek s osmi reproduktory

Nový model Pad 9 nabízí zvukový zážitek s osmi reproduktory. Z nichž dva jsou umístěny ve spodní části a přináší pohlcující zvuk z více směrů. Díky zesíleným úrovním hlasitosti a hlubším, bohatším basům si uživatelé užijí silnější a vyváženější zvuk. A vychutnají si stereofonní efekty v plném rozsahu, ať už jsou doma, nebo na cestách. Díky technologii ladění zvuku HONOR Histen generuje HONOR Pad 9 živý a dynamický 360° zvuk. Ten posune jakýkoli zážitek z poslechu na novou úroveň. Dva spodní reproduktory jsou navíc navrženy tak, aby zvuk produkovaly směrem dolů a ten se poté odrážel od povrchů. Díky tomu na posluchače čeká filmovější prostorový zvuk.

Model Pad 9 navíc podporuje technologii obousměrného vylepšení hlasu. Ta zajišťuje přesnou reprodukci zvuku, zvyšuje čistotu lidského hlasu a snižuje šum v pozadí. Tím zvyšuje celkovou kvalitu zvuku. Ať už se jedná o zvukové hovory nebo online schůzky, uživatelé mohou očekávat vynikající zvukový zážitek s mimořádnou čistotou.

Lepší uživatelský zážitek díky vylepšenému hardwaru

HONOR Pad 9

HONOR Pad 9 běží na mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon® 6 Gen 1 a nabízí výjimečné možnosti. Tento výkonný procesor přináší pozoruhodný 35% nárůst výkonu GPU. A 40% nárůst efektivity CPU. To zajišťuje plynulou a bezproblémovou produktivitu a zábavu za všech okolností.

Pro další zvýšení výkonu je HONOR Pad 9 vybaven 8GB operační pamětí a velkým 256GB úložným diskem. Na ten lze lokálně uložit 57 000 fotografií, 23 000 skladeb nebo 226 HD videí. Kromě toho je tablet Pad 9 vybaven inovativní funkcí HONOR RAM Turbo (8GB+8GB), která využívá část flash paměti jako RAM. Znamená to, že 8 GB RAM lze efektivně rozšířit na 16 GB. To uživatelům poskytne ještě více úložného prostoru pro jejich multimediální sbírky a zajišťuje plynulý multitasking a efektivní výkon.

Nový Pad 9 je také vybaven vysokokapacitní 8300mAh baterií, která uživatelům poskytuje dlouhotrvající konektivitu po celý den. Na jedno nabití vydrží HONOR Pad 9 až 11 hodin streamování videa. Nebo 11 hodin prohlížení sociálních sítí nebo 15 hodin přehrávání hudby. To z něj činí dokonalého společníka pro uživatele, kteří jsou neustále na cestách. Technologie 35W Wired HONOR SuperCharge umožňuje tablet HONOR Pad 9 rychle nabít na použitelnou úroveň za několik minut.

Elegantní design, chytrý zážitek

HONOR Pad 9

HONOR Pad 9 má prémiový design vyrobený z lehké hliníkové slitiny. Váží pouhých 555 g a jeho tloušťka je pouhých 6,96 mm. Takže se uživatelům v rukou drží pohodlně a ergonomicky. Estetický dojem z tabletu dále zvyšují jeho zaoblené hrany a nádherná matná povrchová úprava, která poskytuje hladký dotek a vyzařuje prémiový vzhled.

Tablet HONOR Pad 9 s nejnovějším systémem MagicOS 7.2 a operačním systémem Android 13 nabízí uživatelům přístup k široké škále vylepšených a přizpůsobených inteligentních funkcí, včetně aplikací HONOR Connect, HONOR Notes a spolupráce na více obrazovkách a HONOR Docs . Jedná se vůbec o první globální uvedení aplikace HONOR Docs na tablety. Aplikace HONOR Docs zjednodušuje uživatelům správu souborů tím, že po jejich stažení automaticky shromažďuje a zakládá soubory třetích stran, čímž eliminuje nutnost ručního přenosu. Díky těmto inteligentním funkcím posouvá model Pad 9 chytrý uživatelský zážitek na novou úroveň, takže práce na dálku bude pohodlnější a efektivnější než kdykoli předtím.

HONOR Pad 9: Barva, cena a dostupnost

Tablet Pad 9 čerpá inspiraci z vesmíru a je k dispozici v šedé barvě Space Grey. Od 26. února 2024 bude Pad 9 ke koupi za doporučenou cenu 8 990 Kč a až do neděle 17. března si jej můžete pořídit o 1000 Kč levněji díky zvýhodněné nabídce se slevovým kódem. Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz