Fanoušci společnosti Samsung si velmi rychle oblíbili nositelnosti této značky. Těmi hlavními jsou samozřejmě chytré hodinky, kdy poslední modely z řady Galaxy Watch 6 debutovaly loni v létě. V portfoliu společnosti ale najdeme i levnější kousky v podobě jednoduchých náramků série Galaxy Fit. Poslední náramek, Galaxy Fit 2, výrobce představil už před čtyřmi roky.  Proto je ten správný čas na uvedení jeho nástupce. O novém náramku Samsung Galaxy Fit 3 se mluví od konce loňského roku a na začátku tohoto měsíce jsme měli možnost vidět některé z jeho hlavních parametrů. Náramek před pár dny debutoval, takže se podíváme, co všechno od něj můžeme čekat.

Specifikace náramku Samsung Galaxy Fit 3

Nový chytrý náramek Samsung Galaxy Fit 3 má větší 1,6 palcový AMOLED displej s rozlišením 402 × 256 pixelů. Na pravé hraně těla je jedno fyzické tlačítko pro rychlejší ovládání a senzor barometru. Ve výbavě najdeme dále akcelerometr, gyroskopický senzor, optický senzor tepové frekvence a světelný senzor. Na dýnku je také tlačítko pro rychlé uvolnění náramku.

Mezi funkcemi náramku Samsung Galaxy Fit 3 najdeme více než 100 přizpůsobitelných ciferníků, monitoring tepové frekvence a dále také monitoring spánku a stresu a více než 100 sportovních režimů. Všechna naměřená zdravotní data lze jednoduše sledovat po spárování s telefonem v aplikaci Samsung Health. Pro spárování je přiopravený Bluetooth 5.3. Určitě zajímavé je i to, že náramek je odolný podle certifikace IP68 a do 5ATM.

Náramek Galaxy Fit 3 je také prvním náramkem této značky, který podporuje detekci pádu a nouzové SOS oznámení, které sdělí vaši polohu předem nastaveným kontaktům pro případ nouze. Kapacitu baterie výrobce sice neuvádí ale tvrdí, že na jedno nabití udrží náramek v provozu až 13 dní. Zkrátka a dobře jde slušně vybavenou nositelnost pro každodenní používání. Náramek Galaxy Fit 3 jde na trh v barvách Gray, Silver a Pink Gold a pořídit jej můžete už nyní i na českém trhu za přijatelných 1490 Kč.