Společnost Realme začala svou dráhu jako velká dravá ryba v rybníku mobilních technologií a i po několika letech na trhu se jí stále dobře daří. Své portfolio neustále rozšiřuje a jednou z populárních sérií v jejich portfoliu je i řada Narzo. Najdeme v ní už poměrně dost telefonů s velmi dobře vyváženým poměrem cena/výkon a za všechny jmenujme například modely Narzo 60 a Narzo 60 Pro, které debutovaly loni v létě. Proto se tipaři pomalu začínají zajímat o jejich nástupce. A zdá se, že alespoň na model Realme Narzo 70 Pro nebudeme muset čekat příliš dlouho.

Výrobce totiž na svých oficiálních indických stránkách potvrdil, že chystá nový telefon a v Indii jej představí v průběhu měsíce března/marca. Přesný termín ale zatím neuvádí. To, co naopak avizuje, jsou některé parametry chystaného modelu Realme Narzo 70 Pro. Není jich v této chvíli sice mnoho, ale už se dá říci, že se promo kampaň právě rozjela.

První informace o hlavním fotoaparátu modelu Realme Narzo 70 Pro

Chystaný telefon Realme Narzo 70 Pro opět patří mezi zařízení, která jsou levnější. Ovšem letos dostane jednu z funkcí, které u cenově dostupných telefonů nemají velkou tradici. Výrobce se v prvních upoutávkách chlubí, že novému telefonu nadělí celkem zajímavou foto výbavu, respektive hlavní fotoaparát. Má totiž podle snímku velký kruhový modul, ve kterém jsou zřejmě tři snímače. Ten primární má rozlišení 50 MPix a jde o senzor Sony IMX890, který podporuje optickou stabilizaci obrazu.

Je určitě dobře, že se funkce OIS dostává i na levnější telefony a je možné, že se s ní potkáme i u dalších levnější modelu značky Realme. Kromě primárního snímače s OIS můžeme očekávat i širokoúhlý objektiv a senzor pro zachycení hloubky ostrosti. Ale u nich počkejme na potvrzení. Ze snímků také plyne, že telefon Realme Narzo 70 Pro půjde na trh v atraktivní tmavě zelené barvě a dost možná i v několika dalších barvách. Dále čekáme i procesor s podporou 5G sítí, baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem alespoň 33 W. V následujících dnech se jistě dozvíme víc podrobností.