Máme tu opět neděli krátce po poledni. Pro mnohé z nás poslední chvíle pro odpočinek před dalším pracovním týdnem. Jako vždy v tuto dobu se vám relax budeme snažit zpříjemnit našimi tipy na čínské gadgety v rubrice Vychytávky z Číny.

Minulý týden jsme se podívali na trojici zajímavých kousků metodou „každý pes jiná ves“ a dnes si dáme produkty, které se dobře hodí do každé domácnosti. A to o to víc, protože jsou opravdu levné. Aby taky ne, když jsme je vybírali ve slevových akcích a bleskových prodejích. Takže pojďme na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Elektrická plácačka na komáry

Pokrok nezastavíš. To platí i u takových věcí, jako je plácačka na mouchy a komáry. Zapomeňte na plácačky z dob našich babiček a pořiďte si tuhle čínskou vymoženost. Designově vzdáleně připomíná starou dobrou plácačku, ale lze ji použít nejen k manuálnímu zabíjení hmyzu. Funguje také jako noční lampa, která zároveň odpuzuje hmyz od vaší postele. Má vestavěnou 1200 mAh baterii, kterou lze jednoduše nabíjet přes port USB-C. A protože není příliš velká, je také snadno přenosná a dá se použít prakticky kdekoli. Klidně i při chytání ryb nebo kempování v přírodě. Cena ve slevě není vysoká a je nastavená na 10,99 dolaru.

Lis na hamburgery

Kdo by si čas od času nedal hamburger. Fast foodů, kde si je můžeme koupit je nepřeberné množství, ale stejně tak si je můžeme udělat i doma. Bez burgrů se neobejde žádná pořádná grilovačka a přesně pro tyto případy je tu lis, díky kterému si usnadníme jejich přípravu. Práci s ním zvládne každý, stačí si jen připravit maso podle vlastní chuti, po částech jej vložit do lisu a krásně vytvarovaný hamburger je na světě. A pak už stačí jen pořádně rozpálit gril. Lis je vyrobený z kvalitní hliníkové slitiny a proto je pevný a odolný. Jeho cena na Aliexpress začíná na 12,88 dolaru.

Zbav se stresu

Stres se pro nás stává nevítaným společníkem a relax potřebujeme čím dál víc. Někdo se vydá na procházku do přírody, jiný si přečte knihu nebo pustí oblíbenou hudbu. Ale je tu i spousta antistresových hraček, které zaměstnají ruce a uklidní hlavu. Mezi ně patří i tato sytě zelená “blbůstka”. Manipulace s ní navíc podle výrobce zvýší naši koncentraci a kognitivní schopnosti. A uklidní nás i její cena, která ve slevě začíná na pouhých 0,49 dolaru. V nabídce jsou navíc dvě velikosti této hračky.