Společnost vivo představila model Y100t, nejnovější přírůstek do své řady Y. Tento chytrý telefon se chlubí řadou působivých specifikací. Jeho cílem je poskytovat kombinaci výkonu, schopností fotoaparátu a rychlého nabíjení za konkurenceschopnou cenu.

VIVO Y100T: VÝKONNÝ MODEL STŘEDNÍ TŘÍDY

ZAJÍMAVÝ DISPLEJ A VYSOKÝ VÝKON:

Y100t dostal do vínku velký 6,64palcový LCD displej s rozlišením Full HD+ a plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz. Výkonný procesor MediaTek Dimensity 8200, první pro řadu Y, zajišťuje bezproblémový multitasking a efektivní výkon, který je dále umocněn velkorysým systémem chlazení 3K VC pro řízení teploty. Uživatelé si mohou vybrat z konfigurací s 8 GB nebo 12 GB operační paměti LPDDR5 ve spojení s 256GB nebo 512GB úložištěm UFS 3.1. Pro dostatek úložného prostoru je také možné rozšíření až o 1 TB via SD kartu.

Vivo Y100T

FOTOAPARÁTY A BATERIE S DLOUHOU VÝDRŽÍ:

Y100t se může pochlubit všestranným systémem dvou fotoaparátů na zadní straně. Primární fotoaparát je 64Mpx snímač s optickou stabilizací obrazu (OIS) pro pořizování jasných a detailních fotografií i za zhoršených světelných podmínek. Při vytváření přirozeně vypadajících bokeh efektů na portrétních snímcích pomáhá 2MP hloubkový snímač. Přední fotoaparát s rozlišením 16 Mpx pak zaujme milovníky selfie a videohovorů.

O napájení telefonu po celý den se stará robustní 5000mAh baterie. Tu doplňuje působivá technologie rychlého nabíjení 120W. Pro větší pohodlí telefon navíc disponuje podporou 65W PD nabíjení.

DALŠÍ FUNKCE A DESIGN:

Telefon vivo Y100t běží na operačním systému Android 13 s nadstavbou OriginOS 3. Ta poskytuje uživatelsky přívětivé a přizpůsobitelné rozhraní. Bezpečné a pohodlné odemykání zajišťuje boční snímač otisků prstů. Telefon je k dispozici ve třech barevných variantách: Mountain Green, Snowy White a Midnight Black.

Vivo Y100T CENY A DOSTUPNOST:

Telefon vivo Y100t je v současné době k dispozici k předobjednání pouze v Číně, přičemž prodej startuje 28. února. Počáteční cena za variantu 8 GB + 256 GB je přibližně 201 USD. Jedná se tak o atraktivní volbu pro uživatele, kteří hledají funkcemi nabitý smartphone střední třídy.