Chystané hodinky OnePlus Watch 2 jsou nositelnost, o které v posledních dnech často mluvíme. Důvodů je hned několik. Především je to po delší době nový chronometr této značky. První hodinky vyšly totiž už v roce 2021. Dále je OnePlus globálně představí už za pár dnů na veletrhu MWC 2024 ve španělské Barceloně a také si do jejich představovačky můžete zasoutěžit na stránkách OnePlus komunity.

Výrobce navíc už také zveřejnil několik upoutávek, takže víme, že OnePlus Watch 2 mají kruhový displej, který vychází z designu modulu hlavního fotoaparátu vlajkového telefonu OnePlus 12. Na pravé hraně hodinek je otočná korunka a fyzické tlačítko. Hodinky mají tělo vyrobené z nerezové oceli a displej chrání safírové sklo. Z předchozích zvěstí také víme, že AMOLED displej má úhlopříčku 1,43 palce. Pod kapotou najdeme procesor Snapdragon W5 Gen 1, který zajistí svižný a plynulý chod. Kromě toho najdeme v konfiguraci nositelného zařízení všechny potřebné zdravotní senzory a funkce. Výrobce slibuje také delší výdrž baterie.

Hodinky OnePlus Watch 2 mají certifikaci FCC

A právě u baterie se dnes na chvíli zdržíme. Hodinky OnePlus Watch 2 totiž podle stránek MySmartPrice prošly certifikací FCC, která se úzce pojí právě s akumulátorem. Začneme ale od začátku tím, že chystané hodinky figurují v certifikačním výpisu s kódovým označením OPWWE231. Certifikace potvrdila, že hodinky mají baterii s kapacitou 500 mAh, což je na chronometr skutečně hodně. Pro srovnání první hodinky OnePlus mají 402 mAh článek. Galaxy Watch 6 mají 425 mAh akumulátor a pouze Galaxy Watch 5 Pro mají větší baterii něž OnePlus Watch 2, a to 590 mAh.

Tolik tedy k baterii. Výpis ale také potvrdil, že hodinky Watch 2 podporují nabíjení s výkonem 10 W. Je tedy stejné jako u již zmíněných hodinek společnosti Samsung. Dále certifikace také potvrdila podporu pro Wi-Fi a Bluetooth, to ale není žádné překvapení. Uvidíme ale, zda pro nás výrobce přece jen nějaké další překvapení nepřichystal. To se dozvíme už za pár dnů.