Díky nejnovější funkci eye-tracking, kterou pohání umělá inteligence společnosti HONOR, je nyní možné rozhýbat auto pouze za pomocí očí. A to, aniž by uvnitř vozu kdokoli seděl.

Jedná se o experiment, který provedl automobilový inženýr. Tak,aby ukázal, že díky eye-tracking funkci na zařízení HONOR Magic6 Pro lze dosáhnout takových věcí, jako je ovládání automobilu očima. Funkce samozřejmě využívá umělou inteligenci. A na základě pohybu očí dokáže pochopit, jakého záměru chcete dosáhnout.

Video: Funkce eye-tracking od značky HONOR MŮŽE ROZHÝBAT AUTO!

Ve videu si můžete všimnout, že na zařízení HONOR Magic6 Pro lze pohledem očí aktivovat čtyři pokyny. Ty umožňují zapnutí motoru, vypnutí motoru, pohyb vpřed a vzad. Při pohledu na konkrétní tlačítko po dobu 2 až 3 sekund se příslušný pokyn aktivuje a promítne do pohybu vozu.

Společnost HONOR věří, že umělá inteligence může v budoucnu změnit způsob komunikace mezi člověkem a jeho zařízeními, a tato ukázka je toho skvělým příkladem.

Další informace se dozvíte na akci HONOR MWC Launch Event dne 25. únorahttps://www.hihonor.com/cz/events/honor-mwc/

Na veletrhu MWC 2024 se 26. února v 17 hodin uskuteční také panel o umělé inteligenci. Ten společnost HONOR pořádá společně s partnery z oboru, jako je společnost Qualcomm, a který odhalí další poznatky o budoucnosti umělé inteligence.