O nových hodinkách společnosti OnePlus se mluví s přestávkami poměrně dlouho. Jejich první chronometr totiž debutoval už v roce 2021 a od té doby stále čekáme na jeho nástupce. Po předchozích informacích z loňska, které avizovaly příchod hodinek OnePlus Watch 2 v letošním roce jsme se zrovna včera dozvěděli, že tomu tak skutečně bude.

Včerejší informace jen nepřímo potvrdila, že hodinky OnePlus Watch 2 budou debutovat v tomto měsíci. A podle soutěže, která běží na stránkách OnePlus Community a končí 26. února/februára jsme usuzovali, že to je právě ten den představovačky. Tipaři ale tvrdili, že uvedení hodinek proběhne už 24. února. Je tedy otázka, jak to skutečně s představovačkou dopadne. A dnes už na ni známe odpověď.

OnePlus Watch mají potvrzený termín představení

Termín představení a také některé z hlavních specifikací hodinek OnePlus Watch 2 potvrdila indická pobočka OnePlus. Prezentace proběhne opravdu až 26. února na veletrhu MWC ve španělské Barceloně. A hned po uvedení hodinek se v Indii spustí jejich předběžné objednávky. Stejně tak se rezervace spustí i ve Spojených státech. V obou zemích mají ti, kteří si hodinky předobjednají zajištěny slevy a dárky. Akce se slevou jsou připravené i pro zákazníky z Evropy. Po zaregistrování na stránkách OnePlus získáte slevový kupón v hodnotě 30 euro a při nákupu také sluchátka Buds 3 zdarma jako dárek.

V souvislosti s potvrzením termínu uvedení se na síti také objevily první snímky hodinek OnePlus Watch 2 a také jejich hlavní specifikace. Design hodinek podle upoutávky koresponduje se vzhledem kruhového modulu hlavního fotoaparátu telefonu OnePlus 12. Na pravé hraně hodinek je otočná korunka a fyzické tlačítko. Hodinky mají tělo vyrobené z nerezové oceli a displej chrání safírové sklo. Výrobce slibuje také delší výdrž baterie. Z předchozích zvěstí víme, že AMOLED displej má úhlopříčku 1,43 palce. Pod kapotou najdeme procesor Snapdragon W5 Gen 1, který zajistí svižný a plynulý chod. Kromě toho najdeme v konfiguraci nositelného zařízení všechny potřebné zdravotní senzory a funkce. Na trh jde chronometr v barvách Radiant Steel a Black Steel.