Na trhu s laserovými gravírovačkami se nám objevila nová značka. Jedná se o Swiitol, jejíž příběh společnosti si můžete přečíst zde. A my se dnes podíváme na jejich jeden zajímavý kousek. Jedná se o model Swiitol C18 Pro, který se aktuálně nachází v akci na jejich stránkách

SWIITOL C18 PRO: Specifikace

Laserová gravírka Swiitol C18 Pro 18W vyniká v oblasti laserové gravírovací technologie jako zajímavé řešení pro profesionály i nadšence. Díky slibnému zvýšení rychlosti, konstrukčním pokrokům a řadě nových funkcí je tato gravírka navržena tak, aby výrazně zlepšila efektivitu a přesnost práce.

Jedním z klíčových aspektů gravírovacího stroje C18 Pro je jeho zcela nová konstrukce. Integruje lineární posuvnou lištu a konstrukci tankového řetězu. Tento inovativní přístup nejen zvyšuje přesnost konstrukce, ale také optimalizuje uspořádání kabelových svazků. Také vede ke zlepšení stability výrobku a snížení hluku a vibrací. Slušná gravírovací plocha o rozměrech 400 × 400 mm vyhovuje různým požadavkům na gravírování a je tak univerzální volbou pro různé aplikace.

Swiitol C18 Pro se může pochlubit několika pozoruhodnými vlastnostmi, které ji odlišují v oblasti laserového gravírování. Využívá kvalitní světelný zdroj s dlouhou ohniskovou vzdáleností 50 mm. Nově implementované zaostřovací zařízení navíc umožňuje přesnější nastavení ostrosti; přizpůsobí se materiálům různé tloušťky. Vylepšená technologie duální přítlačné bodové spojky umožňuje gravírovacímu stroji zpracovávat různorodé materiály. Od dřeva po kovy, keramiku a další, a to vše s vyšší rychlostí a přesností. Zavedení nové konstrukce ochrany očí s filtrem, který filtruje 97 % ultrafialového záření tak přidává další vrstvu bezpečnosti a pohodlí pro uživatele. A eliminuje potřebu těžkopádných brýlí během práce.

Aktuálně je Swiitol C18 Pro k dispozici za 344,09 euro. Doprava je kompletně zdarma a zabere 3-5 dnů. A gravírka jede z evropského skladu.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.