Kromě produkce telefonů, tabletů a sluchátek se společnost OnePlus pustila i do výroby chytrých hodinek. Trvalo sice poměrně dlouho, než jejich první chronometr spatřil světlo světa, ale fanoušci značky si jej celkem pochvalovali. To bylo v roce 2021 a poté jsme už žádné další OnePlus hodinky neviděli. Loni tipaři nesměle upozorňovali na to, že další chronometr s jednoduchým názvem OnePlus Watch 2 je sice na cestě, ale dorazí až v roce 2024.

Letošní rok je, pravda, teprve na svém začátku, ale nové hodinky stále nikde. Nicméně v minulém měsíci tipaři hlásili, že OnePlus Watch 2 budou debutovat na veletrhu MWC 2024 ve španělské Barceloně. Jak víme, veletrh odstartuje už za pár dnů, proto je na čase, aby OnePlus alespoň naznačil, jestli tam hodinky přiveze a nebo ne.

OnePlus Watch 2 na prvních upoutávkách

Zdá se, že možná odpověď na otázku, kdy budou hodinky OnePlus Watch 2 debutovat je tu. Na stránkách OnePlus Community už visí první upoutávka a k ní je připojená i celkem vtipná soutěž, která poběží do 26. února/februára. A to je právě období, ve kterém probíhá veletrh MWC. Navíc i známý tipař Max Jambor na svém účtu na platformě X zveřejnil stejnou upoutávku s tím, že představovačka nových hodinek proběhne dokonce už 24. února. Takže uvidíme, kdy nakonec OnePlus hodinky představí, že to bude na MWC Jambor potvrdil.

Z upoutávky na chystané hodinky OnePlus Watch 2 příliš nevyčteme. Snad jen to, že mají kruhový displej a na jedné z hran jsou dvě fyzická tlačítka. Tipař také tvrdí, že poběží na operačním systému Wear OS. Z předchozích zvěstí víme, že AMOLED displej má úhlopříčku 1,43 palce. Pod kapotou najdeme procesor Snapdragon W5 Gen 1, který zajistí svižný a plynulý chod. Kromě toho najdeme v konfiguraci nositelného zařízení všechny potřebné zdravotní senzory a funkce. Je pravděpodobné, že v následujících dnech OnePlus zveřejní další upoutávky na některé ze specifikací.