Že by jaro v půlce února? Alespoň podle teplot to vypadá, že ano. Ovšem neříkejme hop, dokud zima nepřeskočila. Každopádně je tu opět konec týdne, neděle krátce po poledni a s ní i naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny. Modří už jistě vědí, co to znamená.

Jako vždy jsme virtuálně navštívili čínské e-shopy, prošli slevové akce a vybrali něco málo ze zlevněných produktů. Stejně jako v minulých dílech jsme se snažili, aby gadgety byly levné a pokud možno i praktické. A nebo alespoň takové, které možná akutně nepotřebujete, ale třeba vám udělají radost.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Svítící meč

V první řadě tu máme něco pro malé i velké bojovníky a fanoušky Star Wars. Svítící meč asi není potřeba nějak výrazně popisovat, protože jde o hračku, kterou asi všichni znají. Přesto ale doplníme, že je rozložitelný na dvě části. Jeho rukojeť je vyrobená z kvalitního kovového materiálu a samotní čepel podporuje až 16 barevných RGB světelných efektů a dokonce i zvukový efekt úderu. Podle výrobce má velmi realistický vzhled. Pohání jej baterie a kapacitou 1200 mAh. Cena ve slevě je také zajímavá a začíná na 12,31 dolaru.

Bezdrátová nabíječka s budíkem

Nabíječky patří do povinné výbavy nás všech, kteří používáme mobilní telefony, tablety nebo notebooky. Bez nich to prostě nejde. A pokud navíc váš telefon podporuje i bezdrátové nabíjení, rychlá bezdrátová nabíječka se jistě hodí. Jednu takovou jsme pro vás našli ve slevových akcích. Je zajímavá i proto, že její součástí jsou hodiny, respektive budík. Proto není problém telefon nabíjet v noci, nebo kdykoli, kdy zároveň potřebujeme vědět kolik je právě hodin a jak dlouho už telefon nabíjíme. Nabíječka podporuje nabíjení s výkonem 15 W a cena na Aliexpress ve slevě spadla na sympatických 12,97 dolaru.

Stojánek na magnetickou nabíječku

I dnešní poslední tip souvisí s nabíjením telefonů. Pokud používáte telefon při snídani nebo při obědě, máte doma magnetickou nabíječku a při jídle sledujete mobil, možná se vám hodí tento kulatý silikonový stojánek. Je konstruovaný tak, že do něj vložíte magnetickou nabíječku a na ní připojíte telefon. Vzhledem k tomu, že horní plocha stojánku je mírně šikmá je sledování telefonu výrazně pohodlnější, než když jej máte položený přímo na nabíječce na stole. Cena ve slevě je skutečně libová a začíná na 0,49 dolaru. Navíc si můžeme vybrat z několika barevných variant stojánku.