Otevřená sluchátka do uší začínají získávat velkou popularitu a není se čemu divit. Díky konstrukci s otevřeným uchem nabízejí sluchátka plné povědomí o prostředí a vy máte lepší pohodlí. Pokud však chcete něco luxusnějšího, mrkněte na nově uvedená sluchátka Bose Ultra Open Earbuds.

Tato nová sluchátka navazují na nové pojmenování sluchátek a náušníků Bose. Společnost nedávno aktualizovala svou řadu sluchátek Bose QuietComfort Ultra Earbuds a Bose QuietComfort Ultra Headphones. Otázkou však je, zda otevřená sluchátka Bose Ultra Earbuds dostojí názvu Ultra?

HLAVNÍ SPECIFIKACE BOSE ULTRA OPEN EARBUDS

Bose Ultra Open Earbuds

Sluchátka Bose Ultra Open Earbuds patří do prémiového segmentu díky cenovce 299 dolarů. Co přesně ale za tyto peníze dostanete? Pojďme si shrnout hlavní zajímavosti:

PRÉMIOVÝ DESIGN

Sluchátka Bose Ultra Open Earbuds vypadají spíše jako módní doplněk než jako pár otevřených sluchátek do uší. Samozřejmě existuje více barevných variant, díky kterým sluchátka vypadají elegantně. Pokud jde o tu, která vypadá spíše jako módní doplněk, je to White Smoke, která má reflexní barevnou vrstvu, díky níž v uších vynikne.

Druhá barevná varianta se nazývá Black, která má také reflexní povrchovou úpravu, ale je decentnější než ta druhá. U bezdrátových sluchátek však nezáleží jen na vzhledu. Místo toho záleží spíše na úrovni pohodlí, bezpečném uchycení a stabilitě. Dobrou zprávou je, že sluchátka Bose Ultra Open Earbuds mají tyto vlastnosti prověřené.

Kromě toho jsou otevřená sluchátka do uší vybavena pružnými klouby, které vám umožní pohodlné usazení na vnějším uchu. Vzhledem k tomu, že díky konstrukci jsou sluchátka zavěšena na ušních boltcích, nebudete mít ani pocit, že máte něco na uších. Jsou také vybavena tělem ve tvaru písmene U, které zajišťuje vysokou celkovou stabilitu.

Konstrukce sluchátek Ultra Open Earbuds ve tvaru písmene U navíc zlepšuje jejich přiléhavost. S těmito sluchátky na uších můžete dělat prakticky cokoli, aniž byste se museli obávat, že vám spadnou.

VÝDRŽ BATERIE, OVLÁDÁNÍ A DALŠÍ FUNKCE

Výkon baterie sluchátek Bose Ultra Open je také spolehlivý. Ze špuntů můžete získat až 7,5 hodiny provozu, zatímco pouzdro nabízí dalších 19,5 hodiny výdrže baterie. Mají také snadné ovládání, které vám umožní rychle upravit přehrávání.

Mezi další přednosti patří podpora aplikace Bose Music App pro přizpůsobení, funkce SimpleSync pro bezproblémové párování a stupeň voděodolnosti IPX4.