Hledat nejlepší nabídky na Microsoft Office může být náročný úkol. Abychom vám pomohli zjistit, jak získat levnou licenci Microsoft Office, chceme se s vámi podělit o akci valentýnský výprodej Godeal24. Řekněme, že hledáte nejvýhodnější nabídku na Microsoft Office 2021 Professional pro svou domácí kancelář. Oficiální cena v MS je 439,99 USD. Nyní se podívejte do katalogu Godeal24 na Microsoft Office 2021 Professional Plus: v tuto chvíli je cena 25,25 €. To znamená, že ušetříte více než 90 % oproti oficiálnímu ceníku. Klíč je 100% originální a zaručený, navíc se na něj vztahuje plná záruka vrácení peněz.

Pojďme se podívat na další nabídky, možná chcete ušetřit ještě více peněz. Za originální licenci Office 2021 Home and Business for Mac od Godeal24 zaplatíte pouze 49,25 €. Možná chcete ušetřit další peníze, protože nepotřebujete nejnovější verzi Office. Tak co třeba Microsoft Office 2019? Zde je cena Microsoft Office 2019 Professional Plus 22,25 € místo 179,99 €. Takže ušetříte více než 80 %. Získejte nejlepší nabídky od Godeal24. Šťastného Valentýna!

Nakopněte svou produktivitu. Časově omezená nabídka

Valentýnský výprodej Godeal24: Parádní slevy na Windows 11 Pro

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

GODEAL24 NEW YEAR SALE: DALŠÍ ZAJÍMAVÉ SLEVY

SLEVY AŽ 50% NA OS WINDOWS (S KUPÓNEM “SGO50”)

Valentýnský výprodej Godeal24: NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.