Valentýn je plný romantiky a lásky. Jak ale vybrat originální dárek, který skutečně vaši polovičku potěší? Zapomeňte letos na květiny nebo čokoládu. Je zde valentýnská nabídka Huawei, která v rámci celosvětové kampaně Fashion for Love nabídla několik stylových produktů za skvělé ceny. Ať už je vaše drahá polovička milovníkem hudby, vášnivým sportovcem nebo vyznavačem nejnovějších módních trendů, s výběrem vedle nešlápnete.

Ideální valentýnský dárek vaše polovička bude využívat i dlouho poté, co ho dostane. Dárkem z kolekce Fashion for Love svým milovaným ukážete, že vám na nich opravdu záleží. Navíc si na vás vzpomenou vždy, když ho budou využívat.

Ukažte jim, jak moc vám na nich záleží

Zdraví je vždy na prvním místě, a péče o něj by proto měla být prioritou každého z nás. Nejnovější hodinky Huawei Watch GT 4 obsahují sadu pokročilých zdravotních a fitness funkcí, které z nich dělají perfektního parťáka pro ty, co se chtějí zaměřit na zdravější a aktivnější životní styl. Chytré hodinky jsou tak ideálním dárkem, kterým dáte svým blízkým najevo, jak moc vám na jejich zdraví záleží.

Valentýnská nabídka Huawei: Dárek od srdce pro srdce

Hodinky Huawei Watch GT 4 jsou poháněny nejnovějším systémem Huawei TruSeenTM 5.5+. Jeho algoritmus zajišťuje přesné a stabilní monitorování srdečního tepu během sportovních aktivit. A to dokonce v různých teplotních podmínkách. Zdraví srdce je nyní také nedílnou součástí mnoha dalších funkcí chytrých hodinek Huawei Watch GT 4. Jako jsou monitorování spánku a stresu nebo zcela nová funkce Stay Fit, která uživateli napoví víc o jeho kalorickém příjmu.

Dvojitá valentýnská radost s dárkem pro oba

Zdravotní funkce můžete sledovat nejen u sebe, ale také propojením chytrých hodinek s aplikací Huawei Health. Páry tak mohou své sportovní aktivity monitorovat společně a navzájem se motivovat k lepším výkonům. Vedle rozmanitých zdravotních funkcí jsou Huawei Watch GT 4 díky svému stylovému designu ideální pro všechny, kteří hledají funkční a zároveň stylové chytré hodinky.

Huawei Watch GT 4 jsou k dostání ve dvou velikostech (41 mm a 46 mm) a široké škále designů, které padnou do oka jemu i jí. Proč si proto tento Valentýn neudělat radost dárkem pro oba? Obdarujte se třeba novými hodinkami Huawei Watch GT 4 s ciferníky s motivy růží a oliv z limitované valentýnské edice.

Valentýnská nabídka Huawei

Darujte nerušený hudební poslech

Doby, kdy nám hudební poslech ztěžovaly zamotané kabely, jsou naštěstí dávno pryč. Společnost Huawei posunula inovace svých audio produktů na zcela novou úroveň a vyvinula bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3.

Sluchátka disponují funkcemi Ultra-hearing Dual Driver, Intelligent ANC 3.0 a Pure Voice 2.0. Díky svým jedinečným zvukovým vlastnostem tak posluchače zanesou do soukromého světa, v němž se mohou ponořit do kvalitní hudby nebo oblíbeného podcastu. A zároveň jim umožní pohodlně a soukromě telefonovat kdykoli a odkudkoli.

Valentýnská nabídka Huawei: Melodie lásky v podání Huawei FreeClip

Pokud své drahé polovičce chcete zajistit ještě jedinečnější zážitek, k letošnímu Valentýnu jí můžete darovat nová otevřená sluchátka Huawei FreeClip. Tento unikátní model bezpečně drží na uchu, a zároveň nepohlcuje zvuky okolního prostředí, čímž chrání bezpečnost vašeho milovaného i jeho okolí. Unikátní C-bridge design tvořený nikl-titanovým paměťovým drátem navíc zajistí, že ani ten nejnáročnější posluchač nebude své uši namáhat. Ucho totiž obepíná těsně a přesně, ať už má jakýkoli tvar.

Lehká a vzdušná sluchátka Huawei FreeClip se navíc mohou pyšnit 36hodinovou výdrží baterie. Pokud váš partner nebo partnerka patří mezi ty, kteří rádi poslouchají hudbu na cestě do práce, u vaření, v posilovně nebo před spaním, sluchátky Huawei FreeClip je nezklamete. Nemusíte se však bát, že při celodenním poslechu nezbyde čas na společné chvíle. K poslechu svého partnera se totiž můžete například při společných volnočasových aktivitách připojit tím, že s ním spárujete sluchátka prostřednictvím funkce sdílení zvuku v zařízení.

Perfektní propojení technologie a stylu

Všichni chceme, aby se naše druhá polovička cítila dobře uvnitř i navenek. Naštěstí už dnes chytré hodinky nejsou jen nástrojem pro sledování základních zdravotních funkcí a sluchátka umí víc než jen přehrát zvuk. Huawei své produkty neustále inovuje. Rozšiřuje jejich funkčnost a přeměňuje je v nositelné doplňky, se kterými se uživatelé nebudou pouze cítit dobře, ale i dobře vypadat. Jak chytré hodinky Huawei Watch GT 4, tak sluchátka Huawei FreeClip připomínají luxusní doplňky, které zároveň oplývají bohatou škálou technologických vymožeností.