S únorem přichází svátek všech zamilovaných, který připadá na 14. února. Valentýn je o lásce, romantice, společných chvílích, ale také o dárcích, kterými chceme potěšit naše polovičky. Avšak pro ty, kteří touží po něčem mimořádném a netradičním, je výběr vždy obtížný. Valentýnská nabídka od Huawei může inspirovat jedinečnými dárky, které vám pomohou uchovat kouzlo romantických okamžiků a sdílet zážitky nejen na Valentýna, ale i po celý rok.

Valentýn je svátkem všech zamilovaných, který ale nemusí být jen o romantické večeři či návštěvě kina. Kromě společně stráveného času můžete lásku projevit tím, že svým blízkým věnujete dárek, jenž mohou využívat během celého roku. Společnost Huawei slaví Valentýna skvělými akčními nabídkami, stačí si jen vybrat.

Valentýnská nabídka od Huawei:: Huawei FreeClip pro hudební nadšence

Pro mnoho lidí je hudba neoddělitelnou součástí dne. Nové Huawei FreeClip proto mohou být perfektním překvapením pro všechny hudební nadšence, kteří se zároveň zajímají o módu a aktivní životní styl.

Sluchátka Huawei FreeClip představují to nejlepší z módního designu a open-ear technologie poslechu. Přebírají inovativní geny předchozích audio produktů a přichází v módním klipovém designu, který zajistí ještě větší pohodlí. Zároveň uživatelům umožňují volnost pohybu při poslechu jejich oblíbených interpretů, a to bez ohledu na to, zda se jedná o vnitřní nebo venkovní aktivitu.

Sluchátka Huawei FreeClip mají také funkci IP54. Ta zajišťuje odolnost vůči vodě, prachu a potu. Zařízení dokáže přehrávat hudbu neskutečných 8 hodin v kuse a s nabíjecím pouzdrem si můžete vychutnat až 36 hodin poslechu. Huawei FreeClip jsou tak skvělým doplňkem pro ty, kteří během dne musí v kanceláři vyřizovat jeden hovor za druhým. Všechny tyto vlastnosti dělají ze zařízení ideálního bezdrátového společníka, ať už se chystáte do posilovny, do kanceláře, nebo třeba na nákup. Pokud si vaše polovička bez hudby nedokáže představit den, Huawei FreeClip jsou perfektní dárkem.

Designové hodinky Huawei Watch GT 4

Milovníci hodinek často vyhledávají řemeslně zpracované luxusní kousky a váhají, zda si pořídit chytré hodinky. Ty obvykle nemají stejně luxusní vzhled a design jako klasické ručičkové modely. Nejnovější generace vlajkové řady Watch GT 4 je však perfektní ukázkou toho, jak lze zakomponovat vzhled luxusních hodinek do těch chytrých. Nové hodinky Huawei Watch GT 4 přinášejí módní a vytříbený design. Vaše polovička je bude s hrdostí nosit i při slavnostních příležitostech.
Watch GT 4 jsou dostatečně univerzální, aby se hodily k různým příležitostem. Doplní jakýkoliv outfit ať už jdete na luxusní večeři, nebo se chystáte podávat sportovní výkony. Hodinky totiž přinášejí vylepšené kroužky aktivity, debut zcela nové aplikace Stay Fit a inovativní navigační systém GNSS. TruSeen™ 5.5+ přináší přesnost měření zdraví na bázi umělé inteligence a inspiruje svého majitele k dalším výkonům. To vše z nich dělá perfektní dárek i pro nejnáročnější zákazníky.

Zachyťte každý okamžik s Huawei P60 Pro

Chystáte se na rande do restaurace, na procházku do parku nebo na romantický víkend ve dvou? Tyto příležitosti stojí za to, abyste si vzpomínku na ně zachovali po celý život. Ty nejkrásnější okamžiky navíc přicházejí často naprosto nečekaně. Buďte připraveni výjimečné vzpomínky zachytit například s novým Huawei P60 Pro.

Vlajková loď Huawei P60 Pro zdědila odkaz řady P v oblasti optických systémů a estetického designu. Tento chytrý telefon má plně modernizovaný a přepracovaný optický systém s hlavním fotoaparátem. Ten disponuje mimořádným osvětlením vybaveným automaticky nastavitelnou fyzickou clonou F1,4-F4,0, skupinou čoček s vysokou propustností a snímačem RYYB SuperSensing. Díky těmto inovacím máte možnost pořídit živé fotografie i při špatném osvětlení.

Kromě unikátního fotoaparátu se Huawei P60 Pro vyznačuje úžasným designem a kvalitními materiály, které mu dodávají luxusní vzhled. Design smartphone je unikátní a inspirovaný přírodou, zadní strana telefonu modelu Rococo Pearl má perleťovou texturu, která je z přírodního minerálního prášku. Ten vytváří světelný a lesklý efekt. Huawei P60 Pro vyniká také svou odolností. Využívá nový Quad-Curve Display s exkluzivním panelem Kunlun Glass, který výrazně zvyšuje odolnost zařízení, a to i v případě pádu.

Žhavá valentýnská nabídka od Huawei

Nenechte si ujít valentýnskou nabídku Huawei a objevte nejlepší produkty za akční ceny. Akce probíhá od 29. ledna do 18. února na oficiálním e-shopu Huawei. Vyberte dokonalý dárek pro vaši polovičku. Ať už máte jakýkoliv vkus, přání či rozpočet, rozhodně najdete to pravé. Mimo již zmíněné hodinky Watch GT4, sluchátka FreeClip a telefon P60 Pro zde najdete více než 20 produktů za akční ceny.