Minulou neděli jsme si dali krátkou pauzu, ale dnes se opěr v plné síle vracíme s naší nedělní rubrikou Vychytávky z Číny. K žádným změnám nedošlo, takže i dnes projdeme čínské e-shopy a jejich slevové akce.

Stejně jako v každém jiném dílu jsme ve slevách vybrali tři gadgety, které jsou levné a pokud možno i praktické. Dnes tu máme něco do kuchyně, ložnice a na toaletu. Takže bez dalšího otálení pojďme rovnou na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Čínské knedlíky snadno a rychle

Kdo by neznal lahodné čínské knedlíčky. Mnozí z nás si na ně zajdou do čínských restaurací a někteří si je připravují doma. Ovšem balení knedlíčků je poměrně zdlouhavá a náročná činnost. A protože pokrok nezastavíte a je třeba si některé práce usnadnit, je tu malý šikovný strojek na balení knedlíků. Připravíme si masovou náplň a těsto a vše ostatní za nás udělá strojek. Z těsta vykrojíme patřičně velká kolečka, položíme je do strojku, přidáme masovou náplň a potřeme okraje těsta vodou. Pak jen nastavíme režim balení a zmáčkneme tlačítko. Díky tomu přípravu zvládnou i úplní začátečníci. Cena knedlíkovače nyní ve slevové akci spadla na velmi sympatických 9,52 dolaru.

Noční lampa s medúzou

Občas není od věci si udělat radost něčím, co sice nepotřebujeme, ale líbí se nám to. Do téhle kategorie může spadat i dekorativní noční lampa. Hodí se hlavně do dětského pokoje, protože nabízí pohled do tajemných mořských hlubin. Ve válcové osvětlené nádobě plavou medúzy a pohled na ně děti uklidní a snadněji usnou. Podle výrobce se hodí i pro děti s autismem nebo ADHD. Barva LED podsvícení je uživatelsky nastavitelná v několika barvách a cena této noční lampičky také není vysoká. Ve slevě na Aliexpress spadla na 11,06 dolaru.

Chytré záchodové prkénko

Poslední dnešní vychytávkou je záchodové prkénko. Ale není to jen tak obyčejné prkénko, je to prkénko chytré. Hodí se téměř na každý typ záchodu a funguje i jako bidet, dá se dálkově ovládat, lze uživatelsky nastavit jeho vyhřívání a dokonce je v něm i sprcha, která vám po patřičném “výkonu” přešplouchne přesně ta správná místa. Zkrátka a jednoduše skvělá záchodová záležitost, ke které asi není třeba víc dodávat. Tedy snad jen to, že jde o poněkud dražší věc, ale ten komfort za to určitě stojí. Na Aliexpress chytré záchodové prkénko pořídíte už od 90,31 dolaru.