O telefonu Nothing Phone 2a se objevilo velké množství zpráv. Ostatně Carl Pei, generální ředitel společnosti Nothing, telefon minulý měsíc také představil. To vše naznačovalo, že telefon je velmi blízko termínu uvedení na trh. Ukázalo se, že odhad byl správný, protože společnost telefon právě oficiálně oznámila.

Soudě podle názvu bude Nothing Phone 2a cenově dostupnější než Nothing Phone 2. Společnost sice neřekla nic o ceně telefonu, ale některé věci objasnila. Například to, že telefon bude jasným upgradem pro ty, kteří stále používají Nothing Phone 1.

Nothing Phone 2a

Kromě toho společnost Nothing potvrdila, že chystaný telefon Phone 2a bude dvojnásobně uspokojovat “základní potřeby uživatelů”. To zajistí, že uživatelé získají plynulý zážitek při provádění každodenních úkolů. Více se dozvíte z níže přiloženého oznamovacího videa.

KDY UVIDÍME TELEFON NOTHING 2A NA TRHU?

Společnost Nothing potvrdila, že telefon Phone 2a přijde na trh ještě tento měsíc. Firma sice neoznámila přesný termín, ale je zcela jasné, kdy toto zařízení uvidíme na trhu. Ano, je to veletrh MWC 2024. Všichni víme, že se jedná se o největší a nejvlivnější akci v oblasti mobilních technologií, na které vidíme představení mnoha skvělých zařízení.

Akce je stanovena na 26. února, což je v podstatě za tři týdny. Není tedy třeba čekat příliš dlouho, abychom spatřili Nothing Phone 2a v celé jeho kráse. Když už jsme u toho, společnost sice neuvedla podrobnosti o specifikacích, ale potvrdila, že telefon bude lepší než Nothing Phone 1.

A abychom si to ujasnili, Nothing Phone 1 debutoval se Snapdragonem 778G+. Na druhou stranu novější Nothing Phone 2 má Snapdragon 8+ Gen 1. Vzhledem k tomu, že Phone 2a je prostředním bodem mezi těmito dvěma, tušíme, že pod kapotou tiká nový čipset střední třídy. Tipujeme, že dostal do vínku Snapdragon 7+ Gen 2.