Telefony řady Samsung Galaxy S24 jdou brzy do projede a dánský výrobce PanzerGlass™ je již na ně plně připraven. Tvrzená skla jsou tento rok 3x odolnější vůči poškrábání, nabízejí i celoplošné lepení. A vrací se i oblíbená varianta Privacy s filtrem pro ochranu soukromí. V nabídce dále nechybí odolné kryty HardCase ve dvou barevných provedeních se čtyřnásobnou certifikací Military standard. Nebo stylová ochrana pro čočky fotoaparátu – HOOPS. PanzerGlass™ příslušenství pro telefony Samsung navíc nese už dlouhodobě oficiální doporučení společnosti Samsung a to certifikací DesignedForSamsung. A zákazníci tak mají jistotu, že produkty prošly náročnými testy kompatibility, funkčnosti a kontroly kvality. PanzerGlass™ je jeden z mála výrobců příslušenství, který se touto certifikací může pochlubit na českém trhu.

Důraz je kladen i na ekologii a balení všech PanzerGlass™ produktů je tak certifikováno FSC. To znamená, že za každý použitý strom pro výrobu prodejních balení je vysazen strom nový. Prodejním balením to ale nekončí. PanzerGlass™ dále finančně podporuje z každého svého prodaného produktu organizaci The Perfect World Foundation. Ta zvyšuje povědomí o problémech planety a podporuje snahy předcházet celosvětové krizi. Organizace se například zabývá stále větším problémem, a to čištěním oceánů od plastového odpadu.

PanzerGlass™ Samsung Galaxy S24

Tvrzená skla se 100% funkčností čtečky otisků prstů v displeji

Nová tvrzená skla PanzerGlass™ pro řadu Samsung Galaxy S24 jsou nejen odolná vůči pádům, ale nově taktéž 3x odolnější vůči poškrábání a o 50% pružnější. Skla jsou dále třikrát tvrzená a ochrání telefon při pádech až z 2,5 metrů. Nebo snesou zátěž až 25 kg na svých okrajích. Zároveň plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu včetně modelu S24 Ultra. A nerozhází je ani žít s klíči v jedné kapse či pravidelné používání S Penu. Samozřejmostí je přítomnost praktického aplikátoru ze 100% recyklovaného a kompostovatelného materiálu v balení.

Novinkou pro tento rok je návrat skel Privacy pro telefony Samsung řady A i S. Tvrzená skla PanzerGlass™ s úpravou Privacy telefon nejen telefon ochrání před pády, ale ochrání i citlivá uživatelská data a zajistí, že obsah displeje uvidí pouze jeho uživatel. Za výsledek může speciální vrstva v displeji, která obsah zviditelní jen při přímém pohledu na obrazovku. Uživatel se tak nemusí bát, že by jakékoliv citlivé informace na displeji uviděl někdo z kolemjdoucích nebo spolucestujících v hromadné dopravě. Skla PanzerGlass™ s filtrem pro ochranu soukromí jsou taktéž velmi důležitou výbavou ve firmách a společnostech, ve kterých zaměstnanci přistupují ze svých telefonů k citlivým údajům a není žádoucí, aby kdokoliv jiný, než právě oni tyto informace viděli.

PanzerGlass™ pro Samsung Galaxy S24: Odolné se stalo ještě odolnějším

Kryty PanzerGlass™ HardCase pro řadu Samsung Galaxy S24 přináší maximální ochranu telefonu díky revolučnímu materiálu D3O Bio. D3O Bio se ve své syrové podobě chová jako kapalina, kde molekuly materiálů volně protékají. To tomuto materiálu dává měkkost a pružnost a díky tomu je výsledný produkt schopen pohltit značné množství energie při nárazu. D3O Bio se aktuálně nejvíce používá u chráničů na motocykly jako je helma nebo chrániče končetin a zad. Nejen díky své odolnosti, ale hlavně pružnosti, je zde velmi oblíbený. D3O Bio už byl součástí i krytů PanzerGlass™ určených pro loňské modely iPhone 15.

HardCase s D3O Bio tak disponuje čtyřnásobnou certifikací Military Standard a uchrání telefon i při pádu z výšky 4,8 metrů. Pro letošní telefony Samsung lze vybírat z průhledného provedení, které nechá vyniknout design telefonu nebo lze zvolit plně černou variantu, která působí konzervativnějším dojmem. Krytům nechybí ani certifikace DesignedForSamsung a jsou vyrobené ze 100 % recyklátu.

PanzerGlass™ Samsung Galaxy S24

Stylová a maximálně účinná ochrana pro čočky fotoaparátu

PanzerGlass™ Hoops jsou ochranné kroužky na čočky fotoaparátu, které nejen maximálně chrání pokročilou fototechniku, ale hlavně díky hliníkovému rámečku nijak nezkreslují výsledné fotografie, a to ani při focení s bleskem. Hliníkový rámeček je v decentní černé barvě a později se na trhu objeví i další barevné varianty.

Aplikace je otázkou chvilky, díky aplikátoru, který nalepí všechny kroužky Hoops na čočky fotoaparátu najednou. Aplikování probíhá suchou metodou a není tak potřeba se obávat, že by se při rychlých změnách teplot čočky pod Hoops kroužky zamlžovaly.

Maximální ochrana i pro populární modely Galaxy A

Nového příslušenství se dočkaly i oblíbené modely Galaxy A15 a A25. Stejně jako pro řadu S24, tak i tvrzená skla PanzerGlass™ na Áčkové modely jsou třikrát odolnější vůči poškrábání oproti předchozími roku. V nabídce jsou křišťálově průhledné nebo s filtrem pro ochranu soukromí. Skla pro tyto modely pak vydrží pád až z 1,5 metru a snesou zátěž až 15 kg na svých okrajích. V nabídce nechybí ani oba kryty HardCase s materiálem D3O a čtyřnásobnou certifikací nebo stylová ochrana na čočky fotoaparátu – HOOPS. PanzerGlass skla i kryty HardCase pro telefony Galaxy A15 a A25 dostaly taktéž certifikaci DesignedForSamsung a jsou plně otestovány společností Samsung.

Nové ochranné příslušenství PanzerGlass™ pro řadu Samsung Galaxy S24 a telefony Samsung Galaxy A15 a Galaxy A25 je již v prodeji ve značkových prodejnách Samsung, na e-shopech MP.cz, Alza.cz, Mall.cz, Smarty.cz, PanzerProtect.cz, Krakens.cz a na prodejnách T-Mobile, Coradia a NOCO. Kompletní informace o produktech PanzerGlass™ lze nově najít taktéž na našich oficiálních českých stránkách ochrandisplej.cz.

PanzerGlass™ pro Samsung Galaxy S24: Doporučené prodejní ceny

  • Od 899 CZK – Ultra-Wide-Fit tvrzené sklo (S24, S24+ a S24 Ultra)
  • Od 899 CZK – Privacy Ultra-Wide-Fit tvrzené sklo (S24, S24+ a S24 Ultra)
  • Od 799 CZK – PanzerGlass HardCase s D3O Bio a certifikací DesignedForSamsung – černá a průhledná verze (S24, S24+ a S24 Ultra)
  • Od 449 CZK – PanzerGlass Hoops na čočky fotoaparátu (S24, S24+ a S24 Ultra)
  • Od 549 CZK – Ultra-Wide-Fit tvrzené sklo (A15 a A25) a certifikací DesignedForSamsung
  • Od 599 CZK – Privacy Ultra-Wide-Fit
  • tvrzené sklo a certifikací DesignedForSamsung (A15 a 25)
  • Od 749 CZK – PanzerGlass HardCase s D3O Bio a certifikací DesignedForSamsung – černá a průhledná verze (A15 a A25)
  • Od 399 CZK – PanzerGlass Hoops na čočky fotoaparátu (A15 a A25)