Za pár dnů začíná únor/február, což pro svět mobilních technologií znamená jediné. Tím je velký veletrh MWC, který se už dlouho a pravidelně koná ve španělské Barceloně. Každým rokem se sem sjede spousta vystavovatelů, kteří chtějí světu ukázat své technologické novinky. Mnozí z nich už brzy potvrdí, na co se můžeme v Barceloně těšit. Také pro společnost Honor je to dobré místo, kde představit své telefony, takže nemůže chybět ani letos. A právě Honor už na svých globálních stránkách potvrdil účast a také produkty, které na MWC přiveze.

Co Honor představí na veletrhu MWC 2024?

Globální fanoušky značky Honor samozřejmě zajímá, co letos na veletrhu uvidí. Z předchozích náznaků víme, že hlavními hvězdami mohou být telefony řady Magic 6, které na začátku tohoto měsíce debutovaly v Číně. Jde o modely Magic 6 a Magic 6 Pro. Oba telefony mají velmi atraktivní design inspirovaný čínskou historií, přírodou a jezerem Qinghai.

Oba telefony řady Honor Magic 6 pohání vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen3, výkonu tedy mají na rozdávání. A nechybí ani dostatek paměti, protože je zde připraveno až 16 GB RAM a až 1 TB interní paměti. Také foto výbava je na velmi slušné úrovni, protože oba modely jsou vybavené teleobjektivy. Standardní Magic 6 má klasický teleobjektiv s 2,5× zoomem. Model Magic 6 Pro dokonce dostal periskopický teleobjektiv s 2,5× optickým zoomem, 100× digitálním zoomem a podporou OIS. Jde o skutečně prémiové stroje, které si jistě zaslouží uvedení na globálních trzích, což je nyní potvrzené.

Další telefon, jehož uvedení značka Honor potvrdila je speciální edice skládacího telefonu Magic V2 RSR Porsche Design. Telefon byl v Číně představený v barvě Porsche Agate Grey s charakteristickými designovými prvky “Flyline Porsche”, které odrážejí sklon linií střechy jednoho z vozů Prosche. Navíc “kapota” telefonu je vyrobená ze skelných vláken, rám je z hořčíkové slitiny a mechanismus pantů je z titanu. Specifikace jsou ale stejné jako u klasické verze Magic V2, což ale znamená, že i v tomto případě jde o prémiový telefon. Ještě dodejme, že prezentační akce Honoru na MWC v Barceloně proběhne 25. února od 14 hodin.