Nejnovější přírůstek do řady X společnosti vivo dorazí do České republiky už 30. ledna. Model X100 Pro, vyvinutý ve spolupráci se strategickým partnerem v oblasti optiky, společností ZEISS, nabízí systém fotoaparátů vybavený prvním plovoucím teleobjektivem ZEISS APO ve světě smartphonů. Dále disponuje palcovým hlavním objektivem ZEISS a podporou filmového portrétního videa v rozlišení 4K. Jako první v řadě X také nová vlajková loď představuje profesionální víceohniskovou fotografii ZEISS. Ta uživatelům umožňuje pořizovat profesionální portréty s ohniskovou vzdáleností od 24 mm do 100 mm.

V útrobách novinky tepe špičkový procesor Dimensity 9300, který se může pochlubit osmijádrovým čipem. A oproti svému předchůdci tak představuje obrovský výkonnostní skok. Displej s lokálním jasem až 3 000 nitů zajišťuje lepší viditelnost i za jasného slunečního světla a noční režim ochrany očí zase výrazně zpříjemňuje používání za zhoršených světelných podmínek. Smartphone X100 Pro běží na nejnovějším operačním systému Funtouch OS 14, který zajišťuje plynulý výkon, a je vybaven baterií s bohatou kapacitou 5 400 mAh (TYP) pro maximální výdrž.

vivo X100 Pro

Model se drží tradice stylového a distingovaného designu řady X a bude dostupný v elegantní černé barvě Asteroid Black. Samozřejmostí je certifikace IP68 a s ní související odolnost vůči vodě a prachu.

vivo X100 Pro: Cena a dostupnost

Model vivo X100 Pro bude v Čechách k dispozici od úterý 30. ledna za doporučenou maloobchodní cenu 26 999 korun. U vybraných obchodních partnerů navíc k pořízení telefonu získáte jako dárek bezdrátová sluchátka TWS 2 ANC Blue v hodnotě 2999 korun. Sluchátka budou jako dárek k nákupu dostupná u vybraných obchodních partnerů Alza, Datart, Mobil Pohotovost a Space v online prodeji. Nabídka platí od 30.1.2024 do 29.2.2024, nebo do vyprodání zásob

Aktuální informace naleznete vždy na adrese https://www.vivo.com/cz/about-vivo