Společnost HTC VIVE dnes odhalila zimní slevy na prémiové headsety i dostupný smartphone střední třídy. Těšit se lze na všestranný HTC VIVE XR Elite. Ten si lze užít jak samostatně, tak ve společnosti herního PC a smartphonu za pouhých 27 499 Kč. Ty, kteří ocení nekompromisní zobrazení s 5K rozlišením 120Hz obnovovací frekvencí a 120° šířkou zorného pole, nadchne sleva ve výši 10 000 Kč na HTC VIVE Pro 2. Pro zájemce o dostupný smartphone s nadstandardní výbavou výrobce přichystal zvýhodnění na HTC U23 pro. Ten disponuje 5G konektivitou, bezdrátovým nabíjením a zvýšenou odolností. Jeho cena byla v rámci akce stanovena na 9 499 Kč.

Nabídka je dostupná od 22. ledna až do 18. února 2024 na oficiálních webových stránkách www.vive.com, v elektronickém obchodě Alza.cz a u dalších vybraných prodejních partnerů.

Víc než jen VR headset

HTC VIVE XR Elite představuje ultimátní řešení pro ty, kdo hledají kombinaci virtuální a rozšířené reality v jednom zařízení. S 4K rozlišením a modulárním designem, který umožňuje snadný přechod mezi různými módy, lze získat nejen headset pro VR. Ale i brýle pro rozšířenou realitu. Za cenu 27 499 Kč lze získat zařízení, které posouvá hranice produktivity i zábavy a na cestách si užít třeba soukromé virtuální kino při sledování oblíbených filmů ze smartphonu.

Hry i simulace na špičkové úrovni

Pro ty, kteří hledají vrcholný vizuální zážitek, HTC VIVE Pro 2 nabízí 5K rozlišení a 120 Hz obnovovací frekvenci. S 120° šířkou zorného pole se hráči stávají součástí hry, ponořeni do neuvěřitelně realistických světů. Pyšnit se může i bezchybným Steam VR trackingem a bohatou nabídkou příslušenství, které umožňuje rozšíření sestavy. Zmínit lze například bezdrátový HTC VIVE Wireless adaptér, nebo sledovače HTC VIVE Tracker 3.0. S cenou 27 499 Kč je tak skvělou volbou pro založení plnohodnotné domácí či pracovní VR sestavy, která nezná kompromisy.

HTC U23 pro: Vše, co by měl smartphone nabídnout

HTC U23 pro

HTC U23 pro je ideální volbou pro ty, kteří chtějí kombinaci dostatečného výkonu a neotřelého stylu. Lze se těšit na pokročilý 108Mpx fotoaparát, 5G konektivitu, bezdrátové nabíjení a zvýšenou odolnost splňující IP67. Tento smartphone je za cenu 9 499 Kč nejen funkční a elegantní, ale nabídne i dostatek výkonu pro vše, co uživatelé žádají. Nabídne přitom i funkce a výbavu, jako je 3.5mm jack konektor nebo slot na microSD karty, které konkurence již roky nenabízí.