Zima se drží žezla, a to i tuto neděli. Mrzne, ale je jasno, takže je to ideální počasí vyrazit na lyže, nebo třeba jen tak na pěknou zimní procházku. A až se vrátíte k rodinnému krbu, jsou tu pro vás připravené naše pravidelné Vychytávky z Číny. Rubrika, která je jako stvořená pro nedělní relax.

Stejně jako minule, tak i dnes navštívíme čínské e-shopy. Důvod máme dobrý, chceme pro vás najít gadgety, které jsou levné a pokud možno i praktické. Takže pojďme na to bez dalšího otálení.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Příslušenství do lednice Alpicool

I když jsou tropické teploty stále ještě hudbou velmi vzdálené budoucnosti, tak to zdaleka neznamená, že bychom se snad vzdali touhy po chlazených nápojích. Ostatně stará klasická poučka říká, že horší než teplé pivo je jen studená Němka. Doma samozřejmě není problém si vše vychladit hezky pohodlně v lednici, ale co třeba na cestách? Pokud navíc máte přenosnou lednici značky Alpicool a máte v úmyslu si k ní přikoupit nějaké příslušenství, je tento tip právě pro vás. Ve slevě jsme totiž našli akci na různé doplňkové koše, úchyty a další drobnosti k této lednici. Nabídka doplňků na Aliexpress je velká. Je ale pravda, že některé příslušenství je trochu dražší. Cena začíná na 28,16 dolaru.

Miniaturní powerbanka a nabíječka v jednom

Powerbanky už patří k neodmyslitelnému základnímu vybavení pánských brašen a dámských kabelek, protože pro moderního člověka není nic horšího než pohled na jednociferné číslo u ikony baterie jeho mobilního telefonu. A právě powerbanka je zaručený způsob jak se této skoro apokalyptické nepříjemnosti zbavit. My pro vás dnes máme jednu velmi zajímavou a praktickou powerbanku. Je opravdu miniaturní a pohodlně se vejde do kapsy, takže ji máte vždy po ruce. Banka díky své kapacitě 20000 mAh a dvěma portům zvládne paralelně nabíjet dva telefony. Její cena ve slevové akci není vysoká a začíná na 13,78 dolaru.

Ultrazvukový odpuzovač komárů

Určitě se shodneme na tom, že komáři patří do kategorie otravných elementů. A je úplně jedno, jestli jste na dovolené, nebo doma. Samozřejmě si můžeme pořídit různé repelenty, ale snadnou pomocí v boji proti bzučivému hmyzu může být i elektronický odpuzovač. Klidně třeba tento ultrazvukový od Xiaomi, který zároveň poslouží i jako noční světlo. Má celkem zajímavý design, takže zapadne do každého interiéru. Zvuk odpuzovače lze nastavit ve dvou režimech a teplé bílé světlo neruší při spánku. Ve slevě na Aliexpress si můžeme vybrat z několika barevných variant a cena odpuzovače je sympatických 7,79 dolaru.