Společnost Vivo představila na samotném konci loňského roku telefon V30 Lite. I přes označení Lite má celkem slušné specifikace a poměrně povedený design. Samozřejmě už po jeho uvedení zaznívaly otázky, zda jde jen o jeden jediný model a nebo o první model z celé série Vivo V30. A nyní tu máme potvrzení, že na své představení se chystají i další dva telefony z této série.

První upoutávka avizuje uvedení telefonů řady Vivo V30

První upoutávka se objevila na platformě X s tím, že další telefony ze série Vivo V30 dorazí už brzy. Ovšem přesný termín a ani místo prezentační akce na teaseru není. Je tu pouze ne příliš čitelný snímek čelního a zadního panelu jednoho z telefonů. Ovšem i z toho mála můžeme zjistit, že boční hrany čelního panelu jsou mírně zakřivené a ve středu horní části obrazovky je “díra” pro přední kameru.

Co je ale zajímavější, je zadní panel. Moc z něj sice vidět není, ale vypadá to, že modul hlavního fotoaparátu má zcela jiný vzhled, než u modelu V30 Lite. Ten má v modulu dvě okruží pro snímače a je tu také kruhový blesk Aura Light. Kdežto u dalších telefonů z řady Vivo V30 je modul hlavní kamery čtvercový a spíš připomíná design, jaký mají telefony ze série Vivo S18. Takže počkejme na poněkud čitelnější snímek, který vzhled telefonů Vivo V30 a V30 Pro odhalí.

Další informací, která naznačuje, že vydání telefonů série V30 bude globální a proběhne už brzy jsou certifikace. Na začátku tohoto měsíce získal standardní model thajskou certifikaci NBTC a následně i certifikaci TDRA ve Spojených arabských emirátech. A dodáme i to, že na konci loňského roku telefon prošel i certifikací NCC, Bluetooth SIG a prošel i testy Geekbench. Ovšem ani tyto certifikace neposkytly nějaké podrobnosti o parametrech chystaných telefonů. Proto doufáme, až něco už brzy zveřejní samotný výrobce a nebo alespoň tipaři.