Nové hodinky Redmi Watch 4 dostaly do vínku čtvercový 1,97″ displej AMOLED s ultra velkou úhlopříčkou. Ten poskytuje ještě lepší zážitek z používání chytrých hodinek. Tato nejnovější edice je zároveň největší čtvercovou verzí chytrých hodinek Redmi, která poskytuje komplexnější zážitek ze sledování. Vynikající design hodinek Redmi Watch 4 zahrnuje rámeček z hliníkové slitiny. A jsou to první chytré hodinky Redmi se snadno ovladatelnou otočnou korunkou OTS z nerezové oceli. Pro ještě větší pohodlí hodinky Redmi Watch 4 disponují zcela novým rychloupínacím mechanismem pro výměnu řemínků.

Hodinky Redmi Watch 4 jsou vybaveny vylepšeným čtyřkanálovým PPG senzorem pro vyšší přesnost měření srdečního tepu a kyslíku v krvi. Uživatelé mají na výběr z více než 150 sportovních režimů, včetně šesti automaticky rozpoznaných aktivit. Mezi pokročilé funkce patří volání přes Bluetooth®, které uživatelům umožňuje přijímat hovory zvednutím ruky a poklepáním. Hodinky jsou k dispozici se stříbrným nebo černým rámečkem a odpovídajícím řemínkem, či s řemínky v pastelově fialové, tmavě azurové a mátově zelené barvě.

Pokročilé ANC a věrný zvuk s Redmi Buds 5 Pro

Sluchátka Redmi Buds 5 Pro nabízejí poutavější poslech díky pohlcujícímu zvuku a novým režimům. Redmi Buds také podporují LDAC, špičkový kodek Bluetooth® pro bezdrátové připojení sluchátek. Sluchátka Redmi Buds 5 Pro s aktivním potlačením hluku (ANC) až do 52 dB nabízejí výběr ze tří režimů ANC. Dále adaptivní režim AI a tři další režimy propustnosti pomáhají uživatelům inteligentně přepínat mezi režimy pro pohodlnější poslech v širší škále scénářů. Redmi Buds 5 Pro podporují až 10 hodin nepřetržitého poslechu a až 38 hodin nepřetržitého používání ve spojení s ergonomickým pouzdrem. Redmi Buds 5 Pro jsou k dispozici v barvách Midnight Black, Moonlight White a Aurora Purple.

Vylepšené zvukové zážitky s Redmi Buds 5

Sluchátka Redmi Buds 5 jsou navržena tak, aby poskytovala lepší zvukový zážitek, a jsou vybavena až 46dB ANC se třemi režimy, které pokrývají širokou škálu okolního hluku. Tři režimy propustnosti navíc umožňují uživatelům slyšet více toho, co chtějí. Redmi Buds 5 podporují až 10 hodin nepřetržitého poslechu a až 40 hodin používání ve spojení s nabíjecím pouzdrem. Tato sluchátka jsou k dispozici ve třech barvách: černé Black, bílé White a modré Sky Blue. Pouzdro má matný vnější a lesklý vnitřní povrch s atraktivním designem světelného proužku.

Sluchátka Redmi Buds řady 5 podporují používání aplikace Xiaomi Earbuds, která je kompatibilní s chytrými telefony různých značek. S touto aplikací můžete využívat rozšířené funkce, jako je personalizované potlačení hluku, inteligentní potlačení hluku přizpůsobené okolnímu prostředí, přizpůsobené ladění EQ a integrovaný pohlcující zvuk atd.

Redmi Buds 5

Redmi Watch 4 a Redmi Buds 5: Cena a dostupnost

  • Hodinky Redmi Watch 4 se dodávají ve stříbrné a černé barvě s odpovídajícími řemínky. Doporučená maloobchodní cena činí 2 299 Kč.
  • Redmi Buds 5 Pro jsou k dispozici v černé Midnight Black, bílé Moonlight White a fialové Aurora Purple za doporučenou maloobchodní cenu 1 799 Kč.
  • Redmi Buds 5 jsou k dispozici v černé, bílé a nebesky modré barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč.
  • Hodinky Redmi Watch 4, sluchátka Redmi Buds 5 a Redmi Buds 5 Pro jsou v prodeji od 15. ledna 2024 na www.xiaomicesko.cz a u oficiálních partnerů společnosti Xiaomi.