Abychom se nesoustředili jen na to, co se děje na veletrhu CES v Las Vages, odskočíme si na chvíli jinam. A to přímo do Indie, kde pro Evropany celkem neznámá společnost Noise představila nové chytré hodinky. Noise je indická společnost, která je na trhu od roku 2014 a orientuje se na produkci nositelností a příslušenství k chytrým telefonům. Cílí na mladé uživatele a právě jim přizpůsobila své portfolio i ceny. A tomu odpovídají i nové hodinky Noise ColorFit Thrill.

Design a specifikace hodinek Noise ColorFit Thrill

Nové hodinky Noise ColorFit Thrill působí poněkud robustním dojmem a je to proto, že jsou odolné a určené pro ty, kteří holdují outdoorovým aktivitám. Mají masivní obdélníkový displej a na pravé hraně vidíme korunku pro rychlejší ovládání. Také barevnost hodinek dává jasně najevo, že jde o outdoorový produkt.

TFT LCD displej hodinek Noise ColorFit Thrill má úhlopříčku 2 palce, rozlišení 296 × 240 pixelů a podporu jasu až 550 nitů. Displej je barevný a k dispozici má více než 150 cloudových ciferníků. Velkou devizou nových hodinek je i podpora Bluetooth 5.2. Díky tomu a technologii Noise Tru Sync hodinky umožňují rychlé párování a Bluetooth volání. Zároveň uživatelé mohou přímo do hodinek uložit až 10 nejčastěji používaných kontaktů. Noise ColorFit Thrill mají také vestavěný mikrofon a reproduktor.

A jaké funkce mají tyto nové hodinky? Začneme tím, že jsou odolné podle certifikace IP68. Odolnost prostě outdoorovým hodinkám chybět nesmí. Dále je tu permanentní monitorování tepové frekvence, okysličení krve a také monitoring stresu. Překvapivě nechybí ani monitoring menstruačního cyklu, spánku a dechu. Je tu také 100 sportovních režimů. Hodinky značky Noise také zobrazují informace o počasí a další upozornění. Ve výbavě je i budík, kalkulačka a ovládání fotoaparátu a hudby. Výdrž na jedno nabití je podle výrobce až 15 dní. Hodinky jsou už nyní v prodeji na stránkách výrobce za zaváděcí cenu 1899 indických rupií, což jsou v přepočtu zhruba 23 dolary.