Společnost Lenovo nedávno představila inovativní zařízení dva v jednom. Lenovo ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid. Bezproblémově na něm běží dva operační systémy: Windows i Android. Toto špičkové hybridní zařízení nabízí uživatelům možnost flexibilně přepínat mezi oběma platformami na základě jejich specifických potřeb a preferencí.

Výraznou vlastností ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid je jeho schopnost bez námahy se přeměnit na tablet se systémem Android. Odpojením 14palcové 2,8K OLED obrazovky od základny mohou uživatelé plynule přejít do režimu tabletu. Naopak jeho opětovným připojením k základně klávesnice se zařízení rychle převede zpět do režimu Windows. Poskytuje tak zajímavý zážitek z práce na počítači.

HYBRIDNÍ NOTEBOOKY LENOVO THINKBOOK PLUS GEN 5 SE SYSTÉMEM WINDOWS I ANDROID

Thinkbook Plus Gen 5 Hybrid

Cena hybridního notebooku ThinkBook Plus Gen 5, jehož uvedení na trh je naplánováno na druhé čtvrtletí, je 2 000 USD. Zařízení se může pochlubit procesorem Qualcomm, který pohání funkce tabletu, ve spojení s čipem Intel, který je základním. Tato jedinečná konfigurace umožňuje oběma komponentám v případě potřeby pracovat nezávisle na sobě. Základna navíc po připojení k externímu monitoru funguje jako samostatný počítač se systémem Windows, což zvyšuje její přizpůsobivost.

Klávesnicová jednotka, známá jako Hybrid Station, dostal do specifikací procesorem Intel Core Ultra 7, 32 GB paměti RAM a objemným 1TB diskem SSD. Naproti tomu tablet Hybrid Tab má pod kapotou SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus, 12 GB RAM a 256GB flash pamětí. Zařízení běží na nejnovějším operačním systému Android 13 a má 38Wh baterii, která zajišťuje trvalý výkon. Mezitím Hybrid Station běží na systému Windows 11 a dostal do vínku robustní 75Wh baterií. Vychází tak vstříc delšímu používání bez kompromisů.

Thinkbook Plus Gen 5 Hybrid

Závěrem lze říci, že Lenovo ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid představuje pozoruhodný pokrok v oblasti hybridních zařízení a nabízí uživatelům bezproblémový přechod mezi operačními systémy Windows a Android. Díky svým výkonným specifikacím a všestrannému designu je toto zařízení 2v1 připraveno na zájem technologických nadšenců. Technologie se neustále vyvíjejí a snaha společnosti Lenovo o inovace je patrná i v tomto pozoruhodném hybridním zařízení. To představuje zajímavé řešení pro uživatele hledající flexibilitu a výkon v jednom balení.