Před několika dny byla oficiálně představena řada Poco X6. Pro ty, kteří tuto řadu vyhlíželi, je čekání konečně u konce. Právě totiž bylo oznámeno oficiální datum uvedení na trh.

Tato nová řada Poco, která se bude skládat ze dvou telefonů, bude oficiálně debutovat nadcházejícího 11. ledna. To je již za pouhých devět dní. Podle oficiálního plakátu budou smartphony Poco X6 uvedeny na trh nejprve v Indii. Přesněji řečeno bude uveden exkluzivně na Flipkartu, jedné z největších online nákupních platforem v zemi.

VÍCE INFORMACÍ O PŘIPRAVOVANÉ ŘADĚ POCO X6

Jak již bylo zmíněno, chystaná řada obsahuje dva smartphony. Jedná se o modely Poco X6 a X6 Pro. Tyto dva telefony však nejsou úplně nové. No, to není zrovna překvapení, protože většina telefonů Poco jsou rebrandy telefonů Xiaomi.

Pokud jde o chystaná zařízení, očekává se, že Poco X6 bude rebrandovanou variantou Xiaomi Redmi Note 13 Pro. Pro ty, kterým uniklo naše zpravodajství o modelu Note 13 Pro, uvádíme, že se jedná o telefon vyšší střední třídy se Snapdragonem 7s Gen 2. Note 13 Pro má také schopnou sestavu fotoaparátů, která obsahuje 200 MP snímač jako hlavní fotoaparát na zadní straně. Celkově se jedná o skvělý smartphone, pokud hledáte schopný telefon střední třídy. Více si můžete přečíst z našeho předchozího článku, který najdete na tomto odkazu.

Pokračujeme-li dále, očekává se, že Poco X6 Pro bude přeznačenou verzí Xiaomi Redmi K70E. Jedná se rovněž o smartphone vyšší střední třídy. Pod kapotou má SoC Dimensity 8200 Ultra, který je také slušně výkonný. Co se týče fotoaparátu, K70E má na zadní straně 64 MP primární snímač s jedním 8 MP ultraširokoúhlým a 2 MP makro fotoaparátem. Detaily o tomto zařízení pak najdete pod tímto odkazem.

Tato zařízení Redmi byla uvedena na trh již v listopadu a září loňského roku. A zatím zůstaly exkluzivně v Číně. S uvedením řady X6 si tedy oba smartphony odbudou svou mezinárodní premiéru.