Značka Nothing po celkem slušném úspěchu svého druhého telefonu Phone (2) neusíná na vavřínech. Už nějakou dobu se proslýchá, že své zatím celkem skromné portfolio v letošním roce rozšíří o další nový stroj. Podle tipařů jde o telefon s názvem Nothing Phone (2a), který svými specifikacemi spadá do střední třídy, což nenápadně naznačuje i jeho název.

V případě chystaného telefonu Nothing Phone (2a) tipaři odhadují, že jej výrobce představí v průběhu příštího měsíce na veletrhu MWC 2024. Tvrdí i to, že jej pohání procesor Dimensity 7200. Nechybí mu originální design se světelným rozhraním Glyph, i když to má v tomto případě menší počet LED světel. Displej údajně pochází z dílen společnosti BOE, je typu AMOLED s úhlopříčkou 6,7 palce, rozlišením 2112 × 1084 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz.

Odhadované ceny telefonu Nothing Phone (2a)

Dnes tu máme další nové informace o telefonu Nothing Phone (2a). Týkají se evropské ceny tohoto stroje a také zmiňují paměťovou konfiguraci. Na svém účtu na platformě X zprávu zveřejnil známý tipař Roland Quandt, který je poměrně důvěryhodný. Podle něj půjde telefon na trh ve dvou paměťových konfiguracích. První z nich má 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Druhá pak dostala 12 GB operační paměti a 256 GB vnitřní paměti.

Nothing Phone (2a) se na trhu objeví ve dvou barvách, a to bílé a černé. Ovšem to je už taková klasika společnosti Nothing. A pokud vás zajímá i evropská cena, tak verze s 8 GB/128 GB prý bude stát méně něž 400 euro. Cenu vyšší verze s 12 GB/256 GB Quandt neuvádí. Je ale pravděpodobné, že bude vyšší. A když srovnáme cenu modelu Phone (2) se stejnou kapacitou pamětí, která je 679 euro, tak je jasné, že chystaný telefon skutečně patří do střední třídy. Výrobce zatím nepotvrdil NIC ze specifikací chystaného telefonu, ale jestli jej opravdu uvede příští měsíc v Barceloně, promo kampaň se rozjede už brzy.