Společnost Oppo se oficiálně podělila o některé klíčové informace týkající se řady Oppo Find X7. Mezi nimi je i oficiální datum uvedení na čínský trh, o kterém politbyro řeklo, že je 8. ledna 2024. Slavnostní představení se uskuteční ve 14:30 stejného dne Čínského standardního času.

Telefony této řady, Oppo Find X7 a Find X7 Ultra, jsou v současné době k zhlédnutí v oficiálním internetovém obchodě Oppo. Je možné si je rezervovat, pokud jste tedy náhodou čínským rezidentem. Jinak ne. Poslední úniky pak potvrdily barevné varianty této řady.

PRVNÍ POTVRZENÉ PODROBNOSTI O ŘADĚ OPPO FIND X7

Oficiální informace o řadě Oppo Finnd X7 hovoří o čtyřech konfiguracích. Základní konfigurace má 12 GB RAM a 256 GB ROM. A ta nejvyšší varianta disponuje 16 GB RAM a 1 TB úložištěm. Jíž víme o rychlém nabíjení.

Navíc máme potvrzeno, že standardní Find X7 bude k dispozici ve čtyřech různých barevných odstínech. Jsou to Sea and Sky, Starry Sky Black, Smokey Purple a Desert Moon Silver. Můžete si je prohlédnout na níže přiložených obrázcích.

Pokud jde o Oppo Find X7 Ultra, vrhne se na trh ve třech různých konfiguracích. Základní varianta bude mít 12 GB RAM a 256 GB úložiště, zatímco nejvyšší verze bude mít 16 GB RAM a 512 GB úložiště.

Z oficiálních obrázků dále poznáme lehkou diferenciaci barevných variant modelu Find X7 Ultra. Bude se dodávat v barvách Sea and Sky, Desert Moon Silver a Pine Shadow Ink. Tyto barevné varianty si můžete prohlédnout na níže přiložených obrázcích.

Je celkem jasné, že zařízení Find X7 budou mít podobný design. Jak ty, že? Přední strana bude mít děrovaný výřez pro fotoaparát se zaoblenými okraji. Na druhé straně zadní strana bude mít dvoubarevný design s masivním modulem fotoaparátu na horní straně. Jakmile se společnost Oppo podělí o další informace, zde se to dočtete.