Black Friday a Cyber Monday jsou dávno za námi a my se chystáme přivítat Vánoce společně s Godeal24. Pracovní vytíženost nás ale občas zapomínat na přípravu dárků pro rodinu nebo pro sebe. Ale je zde Godeal24, kde můžete získat doživotní a originální kancelářské sady a operační systémy. Velký vánoční výprodej Godeal24 vám totiž nabídne nejlevnější digitální klíče k softwaru.

Ať už sestavujete důležitý pracovní report nebo se snažíte dát dohromady osobní finance a sestavit rozpočet na velký nákup, Microsoft Office nabízí spoustu užitečných aplikací. Do 26. 12. potřebujete na Microsoft Office 2021 Professional Plus pro Windows jen 25,25 €. A na Microsoft Office 2021 Home & Business pro Mac jen 49,25 €. Nebo si můžete vybrat Office 2019 Pro, který stojí jednoduše 22,25 €. Levná cena je důvodem, proč přemýšlet nad Godeal24. Kromě toho má Godeal24 profesionální tým zákaznického servisu, který odpovídá na vaše dotazy. Kromě toho superrychlé dodání a návod k instalaci krok za krokem, jsou služby, které můžete u Godeal24 najít.

Microsoft Office 2021

MS Office for MAC

SNADNÁ CESTA K ZÍSKÁNÍ KLÍČE NA WINDOWS 10

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

Vánoce na Godeal24: Další zajímavé slevy

SLEVY AŽ 50% NA DALŠÍ VERZE OFFICE A WINDOWS (S KUPÓNEM “SGO50”)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.