Vánoce jsou za dveřmi a možná stále někdo ještě shání dárky. V tom případě se třeba bude hodit pár tipů do výrobce Infinix. Pojďme se tedy podívat na Infinix vánoční tipy pro rok 2023.

Infinix Zero 30 5G, designová lahůdka po milovníky selfie

Infinix vánoční tipy 2023

Zero 30 5G je novým králem střední třídy chytrých telefonů. Svým uživatelům nabídne zářivý 6,8palcový AMOLED displej s téměř neznatelným rámečkem. Dále bezkonkurenční 50Mpx selfie kameru podporující natáčení videí ve 4K, 108Mpx hlavní fotoaparát s optickou stabilizací. Nezapomeňme na silný výkon a bleskově rychlé nabíjení, to vše v designovém těle se zády ze skla nebo veganské kůže. Hledáte-li krásný telefon s fantastickým poměrem ceny a výkonu, právě jste jej našli.

Doporučená koncová cena: 8 999 Kč.

Vánoční tipy 2023: Infinix Note 30 VIP

INFINIX NOTE 30 VIP Racing Edition

Note 30 VIP je klenotem v portfoliu značky Infinix, který na svou cenovou hladiny nabízí opulentní výbavu včetně podpory 50W bezdrátového nabíjení a nabíjecí podložky přímo v balení. Telefon má zářivý 6,7“ AMOLED displej s velmi tenkým rámečkem. Dále 108Mpx hlavní fotoaparát a 32Mpx selfie kameru. A pod jeho atraktivní designovou kapotou tepe výkonný osmijádrový procesor podporovaný až 21 GB RAM. Do střední třídy patří pouze svou velmi příznivou cenou.

Doporučená koncová cena: 8 699 Kč.

Infinix Note 30 Pro, šampion nižší střední třídy

Řada Infinix NOTE 30

Note 30 Pro patří do nižší cenové hladiny a podobně jako další telefony značky Infinix poráží konkurenci svým designem a výbavou, za kterou by se nemusela stydět ani zařízení v podstatně vyšších třídách. Telefon nabízí zářivý a tence orámovaný 6,8“ AMOLED displej s rozlišením Full HD+, trojitý fotoaparát se 108Mpx hlavním snímačem, 32Mpx selfie kameru, silný osmijádrový procesor s 8 GB RAM, 256GB interní úložiště a také bezkonkurenční podporu bezdrátového nabíjení.

Doporučená koncová cena: 4 899 Kč.

Infinix HOT 30i, cenově dostupná paráda

Hot 30i je cenově dostupný telefon s jednoduchým atraktivním designem, jenž potěší zejména nenáročné mladé uživatele a překvapí je funkcemi, které v této cenové hladině nejsou samozřejmostí. Telefon nabídne 6,6“ HD+ displej s tenkým rámečkem, hlavní fotoaparát tvořený dvojici 13Mpx snímačů, 8Mpx selfie kameru, 4 GB RAM, 128GB úložiště, velkou 5000mAh baterii čtečku otisků prstů integrovanou do bočního tlačítka nebo podporu NFC.

Doporučená koncová cena: 2 199 Kč.

Vánoční tipy 2023: Infinix SMART 7 HD

SMART 7 HD se 6,6“ HD+ displejem je coby jeden z cenově nejdostupnějších modelů značky Infinix určený nenáročným uživatelům, čemuž odpovídá například 2GB RAM a 64GB interní úložiště. Jeho výbava však přesto nabízí funkce a parametry, které byste čekali u výrazně dražších modelů, například možnost odemykání obličejem nebo čtečkou otisků integrovanou do bočního tlačítka, podporu až 2TB microSD karet, obří 5000mAh baterii nebo 5Mpx selfie kameru s vlastním bleskem.

Doporučená koncová cena: 1 699 Kč.

Uvedené doporučené ceny jsou součástí vánočního proma a platí do konce prosince 2023.