Značka Vivo představila před pár dny telefony řady Vivo S18 s atraktivním designem. Tak trochu v jejich stínu debutovala i nová bezdrátová sluchátka Vivo TWS 3e. Jejich hlavním tahákem je podpora ANC a nebo i dlouhá výdrž baterie. Pojďme se ale podívat na všechny specifikace těchto nových sluchátek.

Specifikace a funkce sluchátek Vivo TWS 3e

Sluchátka Vivo TWS 3e mají 11 mm dynamické měniče s podporou DeepX 3.0 a 3D prostorovými audio efekty. Hlavní devizou je inteligentní potlačení hluku, což je u takto levných sluchátek celkem vzácnost. Součástí je i AI redukce hluku při volání, která využívá AI výpočty pro replikaci lidského sluchu. Tato technologie zachová přirozený lidský hlas a zároveň odfiltruje cizí rušivé zvukové prvky. Zvyšuje také odolnost mikrofonu vůči větru, a to až o 12 %.

Pro spárování sluchátek Vivo TWS 3e s telefonem je připravený Bluetooth 5.3 a hráči mobilních her jistě ocení i herní režim s nízkou latencí 55 ms. Sluchátka podporují i “multipoint”, což uživatelům umožní jejich spárování s více zařízeními současně. Sluchátka se také bez problémů spárují s hlasovými asistenty a podporují funkci Find My Earbuds.

Jak už jsme v úvodu naznačili, nová sluchátka TWS 3e mají velmi dobrou výdrž baterie. Na jedno nabití sluchátka zvládnou nepřetržitý provoz až 9 hodiny se zapnutým ANC. S vypnutým ANC je to až 11 hodin. Při dobíjení v dobíjecím boxu se výdrž prodlouží až na slušných 44 hodin. Nová sluchátka jdou na trh v barvě tmavě modré a bílé. Prodeje na čínském trhu začínají 22. prosince/decembra a cena je nastavená na 179 jüanů, což je v přepočtu 25 dolarů. Zda se sluchátka dostanou i na mezinárodní trhy výrobce nezveřejnil.