Společnost Motorola chystá celkem slušné rozšíření své produktové řady Moto G. Telefony této série jsou mezi fanoušky populární, protože mají slušně vyvážený poměr cena/výkon a najdeme mezi nimi i skutečně velmi levné stroje. Nedávno jsme se mohli podívat na první renderované obrázky chystaných telefonů Moto G24 Power a  Moto G34. Nyní přichází na řadu další model Moto G04, který podle tipařů už brzy zamíří na evropské trhy.

Jak vypadá telefon Moto G04?

Renderované snímky telefonu Moto G04 zveřejnily stránky MySmartPrice a s nimi také uvádí některé ze specifikací chystaného modelu. Nový stroj je prý velmi levný, ale i přesto se vzhledem drží známé designové linie řady Moto G. I tento model má totiž stejný vzhled jako jeho dva bratři Moto G24 Power a G34.

Kolem displeje telefonu Moto G04 jsou mírně širší rámečky a i brada je lehce širší. Ve středu horní části obrazovky je “díra” pro přední kameru. V levém horním rohu zad vidíme obdélníkový modul hlavního fotoaparátu, který nad zadní panel mírně vystupuje. V modulu jsou dvě okruží, kdy v jednom leží snímač kamery a ve druhém je LED blesk. Uprostřed zad pak vidíme známé logo Motoroly.

Na pravé hraně modelu Moto G04 leží kolébka hlasitosti a tlačítko napájení. Levá hrana je domovem pro slot na SIM kartu. Na spodní hraně najdeme mikrofon, port USB-C a mřížku reproduktoru. Přestože je telefon cenově dostupný, na trh půjde ve několika zajímavých barvách. Potenciální kupci si tak mohou vybrat z tmavě modré, zelené, černé a oranžové barevné varianty. Posledně jmenovaná barva připomíná novou barvu Peach Fuzz, ve které Motorola nedávno vydala telefon Razr 40 Ultra a Edge 40 Neo. A v závěru se ještě podíváme na některé odhadované parametry modelu Moto G04. Má údajně vylepšený zvuk s podporou Dolby Atmos a 16 MPix hlavní fotoaparát. Další specifikace jsou zatím v utajení.