Značku Creality určitě dobře znají všichni fanoušci a milovníci 3D tisku. Jejich modely se vyznačují velmi dobrými parametry a také obvykle extrémně dostupnou cenou, takže se hodí i pro začátečníky. A dnes máme další zajímavou slevovou akci na jeden z jejich nejvýhodnějších modelů. Je to 3D tiskárna Creality Ender-3 V3 SE a jako obvykle na ní také máme i extra slevový kupón. Navíc jde o bezproblémovou a rychlou objednávku z německého skladu z nabídky e-shopu Tomtop.

3D TISKÁRNA CREALITY ENDER-3 V3 SE A JEJÍ HLAVNÍ SPECIFIKACE

Podobně jako všechny tiskárny značky Creality má i 3D tiskárna Creality Ender-3 V3 SE jednoduchý a kompaktní design. Je zaměřená na snadné použití a k tomu má i velmi dobrý poměr cena/výkon. To vše bez kompromisů v kvalitě. Osy X, Y a Z jsou precizně uspořádané, T profily jsou jednoduše navržené a elegantní design má i napínač řemene. Také tiskový prostor je dostatečně velký a činí 220 × 220 × 250 mm.

3D TISKÁRNA CREALITY ENDER-3 V3 SE

3D tiskárna Creality Ender-3 má osvědčený Sprite extrudér pro přímé vytlačování a podávání tiskových strun. Použít lze jak běžné materiály, jako jsou PLA a PETG, ale také flexibilní filamenty TPU. Maximální rychlost tisku dosahuje 250 mm/s a zrychlení 2500 mm/s. Samozřejmě nechybí ani automatické vyrovnávání, které zajistil CR snímač. Barevný 3,2 palcový displej umožní sledování nastavení tisku a dalších potřebných údajů.

Další výhodou je i aktuální cena. 3D tiskárna Creality Ender-3 je totiž nyní na e-shopu Tomtop ve slevové akci s dodáním z německého skladu. K už i tak nízké ceně 208 euro přidáme i slevový kupón ve tvaru EDSE0375, který cenu srazí na zajímavých 172 euro, a to včetně DPH. A to už rozhodně nezní špatně. Takže se na nabídku minimálně mrkněte, pokud tedy patříte k nadšencům nebo zájemcům o 3D tisk. A doprava je zdarma!

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.