Je tu poslední adventní neděle. Do Štědrého dne zbývá ještě šest dnů, takže máme poslední šanci dohnat vše, co jsme si do Vánoc naplánovali a zatím nestihli. Ovšem je dobré najít si také čas na odpočinek. A proč si třeba teď neodpočinout u naší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny. Jako vždy se projdeme čínskými e-shopy a podíváme se, co nabízejí ve slevách.

Stejně jako minulou neděli tu i dnes máme pelmel zlevněných čínských gadgetů. Do Štědrého dne už rozhodně nedojdou, i když je objednáte právě dnes. Ovšem na levné nakupování je vhodná chvíle vždy a je jedno, zda je to na Vánoce, nebo třeba na jaře. Tak pojďme na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Automatický dávkovač mýdla

Chytré technologie se v našich domácnostech velmi rychle zabydlely. A nemusí jít zrovna o vypínače, klimatizace a další záležitosti, které si naprogramujeme a ovládáme přes telefony. Jsou tu i takové drobnosti každodenního použití do koupelen a nebo na toalety. Mezi ně patří i tento automatický dávkovač tekutého mýdla do koupelny. Lze jej použít pro efektivní mytí rukou, a to hlavně proto, že je bezdotykový. Dávkování tekutého mýdla můžeme pohodlně nastavit podle svých potřeb. Navíc dávkovač mýdlo napění s vyváženým poměrem mýdla a vzduchu. Do dávkovače můžeme dokonce použít i speciální antibakteriální mýdlo. Cena dávkovače na Aliexpress nyní ve slevě spadla na sympatických 17,29 dolaru.

Volant pro malé řidiče

Kdo si hraje, nezlobí. Asi to znáte taky, delší cesta autem a na zadním sedadle malé děti, které je potřeba zabavit. Proč jim tedy nepořídit dětský volant a udělat z nich “copiloty”? Volant je plastový, barevný a děti si s ním vypilují své kognitivní schopnosti. Hodí se pro mládežníky starší 3 let, ale je pravděpodobné, že i menší děti si s ním celkem hezky pohrají. Na spodní části volantu jsou přísavky, takže jej snadno připevníte k opěrce nebo zadní části sedadla řidiče nebo spolujezdce. Samozřejmě volant využijete i doma, protože byť vydává zvuky, tak podle výrobce nejsou nijak hlasité. Ve slevě si můžete vybrat ze dvou barevných variant, kdy cena začíná na 4,39 dolaru.

Detektor skrytých kamer

Velký bratr tě sleduje! Pro někoho jen obyčejná věta, pro jiného noční můra. Pokud tušíte skryté kamery na každém rohu, může se vám hodit tento jednoduchý ale účinný detektor. Detektor skrytých kamer pracuje na bázi laseru ve dvou režimech. Technologie GPS snímání zachytí i zdánlivě neviditelné malé kamery. Akční rádius detektoru je až pět metrů a odhalí skrytou kameru v podstatě kdekoli. Cena detektoru ve slevové akci nyní spadla na 17,68 dolaru.