Asi všichni fanoušci skládacích telefonů vědí, že v tomto segmentu má své nezastupitelné místo i společnost Motorola. Jejich produktová řada Razr si po prvotních problémech a vysokých cenách přece jen získala popularitu. Jejich letošní modely Motorola Razr 40 a Motorola Razr 40 Ultra se po čínském uvedení dostaly i na trhy globální. Stejně populární je ale i klasický telefon střední třídy Edge 40 Neo.

Zřejmě popularita těchto telefonů podnítila vydání modelu Motorola Razr 40 Ultra a Edge 40 Neo v nové jásavé barvě Peach Fuzz. Barva je přesně namíchaná a ověřená značkou Pantone, se kterou Motorola spolupracovala už u barevné varianty Viva Magenta, ve které vyšly letošní skládací telefony Razr 40.

Motorola Razr 40 Ultra v barvě roku 2024

O tom, že telefony Motorola Razr 40 Ultra a Edge 40 Neo jdou na trh v nové barvě Peach Fuzz informuje Ruben Castano, šéf oddělení pro zákazníky a design společnosti Motorola. Navíc se o tom dočteme i na účtu Motorola India na platformě X. Castano při této příležitosti upozornil na úspěšnou spolupráci se společností Pantone. Partnerství klade důraz na používání nových barev jako nástroje pro sebevyjádření a interakci člověka a technologického zařízení. Konkrétně barva PANTONE 13-1023 Peach Fuzz symbolizuje prolnutí virtuálního a reálného světa. Plně souzní s vizí Motoroly o propojení uživatelských zkušeností a spokojenosti.

Mnoho uživatelů klade důraz nejen na parametry svého telefonu, ale je pro ně stejně důležitá i estetika a barva zařízení. A právě na ně cílí spolupráce Motoroly a Pantone. Snaží se vytvářet nové neotřelé barevné odstíny a nová barva Peach Fuzz je toho důkazem. Je dokonce označená jako barva roku 2024 a jde o “sametově jemný broskvový odstín”, který ztělesňuje “pocity pospolitosti, komunity a spolupráce”. Tolik tedy marketingové okénko.

K tomu je také potřeba dodat, že telefony Razr 40 Ultra a Edge 40 Neo mají záda potažená veganskou kůží, což ještě zdůrazní jemnost tohoto nového barevného odstínu. Co se parametrů obou telefonů týče, jsou naprosto stejné jako u modelů v jiných barevných provedeních. Také cena je stejná.