Značka Realme před koncem roku nezahálí. Dnes se chystá na uvedení vlajkového telefonu GT5 Pro. A tak trochu v jeho stínu připravuje i další telefon pro indický trh. Jde o model Realme C67 a značka už na svých indických stránkách potvrdila, že představovačka v Indii proběhne 14. prosince/decembra ve 12 hodin tamního času. A k tomu se už také rozjela promo kampaň, takže známe některé z hlavních specifikací a k nim i design zadního panelu chystaného stroje.

Co zatím víme o telefonu Realme C67

Chystaný telefon Realme C67 podporuje 5G sítě a jde tedy o první model z produktové řady C, který tuto konektivitu dostane. To je jistě zajímavý krok a zajímavý je i vzhled zadního panelu. Je plochý stejně jako rámy telefonu. V levém horním rohu zad je velký kruhový modul hlavního fotoaparátu se dvěma snímači a LED bleskem. Čelní panel je jednoduchý s úzkými rámečky a “dírou” pro přední kameru ve středu horní části obrazovky. Z upoutávek také zjistíme, že primární senzor hlavní kamery má rozlišení 50 MPix.

Teasery také ukazují, že Realme C67 má na pravé hraně kolébku hlasitosti a tlačítko napájení, ve kterém je zřejmě i snímač otisků. Na spodní hraně pak vidíme port USB-C, mikrofon, reproduktor a 3,5 mm audio jack. Dále je také potvrzené rychlé nabíjení s výkonem 33 W a to, že telefon půjde na trh v zářivě zelené a temně fialové barvě.

Další specifikace telefonu Realme C67 výrobce zatím nezveřejnil, ale tipaři už něco málo odhadují. Proslýchá se, že telefon pohání procesor Dimensity 6100+, který zřejmě doplní 4 GB/6 GB/ 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Pravděpodobně telefon dostane i určitou odolnost vůči vodě a baterii s větší kapacitou. Ale v této chvíli jde opravdu jen o odhady. Počítáme s tím, že další parametry výrobce potvrdí ještě před představovačkou.