Zima udeřila plnou silou a sníh zasypal celou zemi. Ale není všem dnům konec a výhled počasí nám říká, že se zase brzy vrátí teploty nad bod mrazu a silnice budou opět sjízdné. A to je opět ten správný čas pro sportovce. Především pro ty, kteří si užívají radovánek elektromobility. I zimní počasí totiž láká k outdoorovým aktivitám a jízda na kolech či koloběžkách k tomu rozhodně patří. A protože samozřejmě jdeme s dobou, tak jsou často tyto kola a koloběžky elektrické. Ty se totiž zamlouvají nejen sportovcům, ale i částečným lenochům. Vyjet obtížný kopec bez námahy má totiž vždy něco do sebe. A dnes pro vás máme další z velmi dobrých elektrokoloběžek, konkrétně je zde elektrokoloběžka NAVEE N65. Samozřejmě se slevovým kupónem na e-shopu Tomtop.

NAVEE je jednou z dalších větví košatého stromu ekosystému Xiaomi a jejich koloběžka dělá značce jen čest. Jedná se o šikovný skládací model s duální rotací (tyč řídítek + řídítka samotná), takže ani nezabere moc místa. Dalším pozitivem je i výkonná 48V/12.5Ah baterie slibující dojezd až 65 kilometrů na jedno nabití. A to při maximální rychlosti 25 km/h, i když je možné přepnout i na 15 km/h. Koloběžka také těží z 10″ kol pro lepší jízdní vlastnosti a silného 500W motoru. Takže vyjede až 25 % stoupání. Potěší i duální systém brzd, LED světla vpředu i vzadu, nebo nosnost až 120 kg živé váhy. Prostě a jednoduše opravdu skvěle vybavený kousek.

elektrokoloběžka Navee N65

ELEKTROKOLOBĚŽKA NAVEE N65 SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Pozadu ale nechce zůstat ani cena. Na e-shopu Tomtop nám totiž k NAVEE N65 servírují ještě slevový kupón v podobě ED4495, který nám zajistí zajímavou cenu. A ptáte se jakou? No hodně hezkou – konkrétně 340,20 euro. Navíc z polského skladu obchodu, takže bez dalších doplatků a cel. Za podobně výkonnou koloběžku velmi slušná cena, co myslíte? A když zaplatíte přes Paypal, dostanete extra slevu 20 dolarů. A doprava je kompletně zdarma!