Zase je tu neděle, která je tentokrát sváteční. Začíná totiž advent a všichni se už připravují na Vánoce. Z rádií znějí vánoční songy, v obchodech už nějakou dobu visí vánoční výzdoba a na náměstích mnoha měst se právě dnes rozsvítí vánoční stromy. Ke sváteční pohodě se přidáme i my s naší pravidelnou rubrikou Vychytávky z Číny.

Stejně jako v minulém dílu se i dnes zaměříme na produkty, které nejsou vyloženě zimní nebo vyloženě vánoční. Jsou ale praktické, a protože je vybíráme ve slevách, tak i levné. Takže se společně vrhněme do nakupování.

 

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Digitální záznamník

Hlasový záznamník je sice dnes součástí snad každého telefonu, ale na trhu najdeme i samostatné záznamníky různých velikostí. Tento miniaturní záznamník má tloušťku pouhých 6 mm, hmotnost jen 10 gramů a snadné ovládání jedním tlačítkem. Výrobce slibuje až 8 hodin přehrávání a dokonce až 20 hodin nepřetržitého nahrávání. Kapacita paměti záznamníku je 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB. Zkrátka jde o miniaturní vychytávku pro špiony a cena také celkem ujde. Ve slevě na Aliexpress začíná na 9,50 dolaru.

Magnetické samolepky

Náš další tip je naprosto jednoduchý. Jde totiž o magnetické samolepky. Čtverce různých velikostí jsou vyrobené z gumy. Jejich spodní strana lepí a horní strana je pokrytá magnetickým práškem. A co s nimi? Hodí se třeba na lednici místo klasických magnetů, protože pevně přilnou k povrchu. Pokud je potřeba, tak je snadno odlepíme. Dají se použít třeba i v koupelně, na toaletě a nebo všude tam, kde potřebujeme. V balení je připraveno celkem 30 kusů magnetických samolepek a jejich velikost si můžeme vybrat. Cena ve slevové akci začíná na 3,83 dolaru.

Chytrá termoska

Třetím do party v dnešní nabídce je termoska. A je to termoska chytrá, které se určitě dobře hodí pro letní výlety a nebo i zimní turistiku. Má konstrukci z nerezové oceli a na jejím uzávěru je malý LCD displej s HD rozlišením, který ukazuje aktuální teplotu tekutiny. Termoska má určitou odolnost, takže ji v pohodě přibalíte do batohu při outdoorových aktivitách. Její obsah je 450 ml a podle výrobce by měla udržet danou teplotu tekutiny až několik hodin. Navíc ani cena momentálně není vysoká a ve slevě ji pořídíte jen za 4,07 dolaru v několika barvách.