Společnost Tecno aktuálně představila model Spark 20, čímž zahájila svou řadu smartphonů Spark 20. Ačkoli cena ještě nebyla oficiálně zveřejněna, smartphone debutoval na oficiálních stránkách společnosti Tecno. A odhalil své komplexní specifikace a design. Pojďme se ponořit do toho, co nás se Sparkem 20 čeká.

TECNO SPARK 20: PŘEDSTAVENÍ NEJNOVĚJŠÍHO PŘÍRŮSTKU DO ŘADY SMARTPHONŮ TECNO

TECNO SPARK 20

Přístroj se tedy může pochlubit prostorným 6,56palcovým LCD panelem, který poskytuje HD+ rozlišení 720 x 1612 pixelů. Honosí se plynulou obnovovací frekvencí 90 Hz. Operační systém běží na nejnovějším systému Android 13, překrytém uživatelským rozhraním HiOS 13. Disponuje funkcí Dynamic Port, která elegantně zobrazuje oznámení kolem děrovacího otvoru displeje.

Také pod kapotou má Spark 20 úderný čipset MediaTek Helio G85, doprovázený solidními 8 GB RAM a velkou 5 000mAh baterií, která zajišťuje výdrž. Možnosti úložiště jsou dostatečné. S 256 GB vestavěného úložiště a pohodlným slotem na karty microSD pro rozšíření kapacity.

TECNO SPARK 20

Vášniví fotografové navíc ocení sestavu fotoaparátů modelu Spark 20. Na přední straně zaujme 32megapixelový selfie fotoaparát doplněný LED bleskem, který nabízí tři různé světelné režimy. Zadní strana disponuje 50megapixelovým primárním fotoaparátem, objektivem s umělou inteligencí a jednotkou LED blesku pro zachycení momentek.

Kromě slušných foto specifikací je Spark 20 vybaven celou řadou funkcí. Včetně podpory dvou SIM karet, 4G VoLTE, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, portu USB-C a bočního snímače otisků prstů pro větší bezpečnost. Audiofily jistě potěší, že v zařízení najdou zabudované dva stereofonní reproduktory a 3,5mm jack. Spark 20 je k dispozici ve čtyřech atraktivních barvách: Gravity Black, Cyber White, Neon Gold a Magic Skin 2.0, modré variantě se stylovými koženými zády.

Tecno ale zatím drží cenu a dostupnost Sparku 20 pod pokličkou.