Dnes byl představen Honor X7b, telefon, který se na globální scéně prezentuje jako cenově nejpříznivější nabídka značky. Navzdory své přijatelné cenovce má toto zařízení pořádnou sílu, protože se může pochlubit masivní baterií s kapacitou 6 000 mAh. Dále impozantním hlavním 108 MP fotoaparátem a výkonným čipsetem Snapdragon 680.

HONOR X7B PŘICHÁZÍ NA TRH SE 108 MP FOTOAPARÁTEM A OBŘÍ BATERIÍ

Honor X7b

Čip Qualcomm v modelu X7b je optimalizován pro sítě LTE, což znamená, že telefon funguje výhradně v síti 4G. Jeho 6,8″ LCD displej s 1080p rozlišením a plynulou obnovovací frekvencí 90 Hz má razítko organizace TUV Rheinland pro snížení modrého světla. Na displeji, plochém panelu s jedním děrovaným otvorem, najdeme 8Mpx selfie kamerka.

Otočením zařízení se odhalí tři fotoaparáty úhledně uspořádané na dvou výrazných černých kruzích. Primární snímač se pyšní působivým rozlišením 108 MP, které doplňuje objektiv se světelností f/1,8. Tento dále doprovází 5 MP ultraširokoúhlý snímač se světelností f/2,2 a základní 2 MP fotoaparát určený pro makro.

Výrazným prvkem Honoru X7b je bezpochyby obří baterie s kapacitou 6 000 mAh. Tento zdroj energie umožňuje až 18 hodin přehrávání videa nebo 24 hodin prohlížení sociálních sítí. Nebo také působivých 69 hodin nepřetržitého streamování hudby. Nabíjení je snadné prostřednictvím portu USB-C, který podporuje až 35 W rychlé nabíjení s přiloženým adaptérem Honor SuperCharge.

X7b nabízí konfigurace s 6 GB nebo 8 GB RAM a 128 GB nebo 256 GB úložištěm. To se jednoduše rozšiřuje prostřednictvím slotu na microSD karty. Toto zařízení běží na systému MagicOS 7.2, což je upravená verze systému Android 13, která zajišťuje plynulé a uživatelsky přívětivé prostředí.

Pokud jde o estetiku, Honor X7b je k dispozici ve třech atraktivních barvách. Flowing Silver, Emerald Green a Midnight Black. Ačkoli oficiální cena činí 249 USD (229 EUR), je třeba poznamenat, že skutečné ceny se mohou mírně lišit v závislosti na trhu. Závěrem lze říci, že Honor X7b dokazuje, že cenová dostupnost neznamená kompromisy v oblasti základních funkcí. Díky tomu je atraktivní volbou pro zákazníky, kteří se zajímají o rozpočet a hledají spolehlivý a funkcemi nabitý smartphone.