V rámci včerejší představovačky značky Redmi se blížíme do finále. Podívali jsme se už na telefony K70 a K70 Pro, na model K70E a také na hodinky Watch 4. Zbývají nám už jen TWS sluchátka Redmi Buds 5 Pro, která včera také debutovala. Jde o prémiovou nositelnost, která navazuje na standardní model Buds 5 ze začátku letošního roku.

Parametry sluchátek Redmi Buds 5 Pro

Sluchátka Redmi Buds 5 Pro mají v podstatě stejný design jako standardní model. Nástavce do uší jsou opatřeny silikonovou koncovkou a nožka sluchátek je přizpůsobená pohodlnému ovládání. Dobíjecí box má příjemně oválný tvar, který je sice jednoduchý, ale elegantní. Také barevné varianty se drží jednoduché klasiky jako je černá, sněhově bílá a šedomodrá.

Od vzhledu se přesuneme k parametrům sluchátek Redmi Buds 5 Pro. Nová sluchátka získala profesionální audio certifikace Zhenpin Master Tape a Zhenpin Space Audio od QQ Music, NetEase Cloud Sound od NetEase Cloud Music a Viper Atmos od Kugou Music. Mají 10 mm piezoelektrický keramický výškový reproduktor a 11 mm titanový dynamický subwoofer pro čisté výšky a silné basy.

Nechybí podpora aktivního potlačení hluku až do 52 dB. K dispozici je i adaptivní nastavení AI a 4 kHz ultra široké frekvenční pásmo redukce šumu, které automaticky upraví potlačení hluku. Sluchátka Buds 5 Pro dále podporují kodek LHDC 5.0 pro kvalitní streamování zvuku a podporují i prostorový zvuk. Dále je tu podpora Bluetooth 5.3 LE, Dual Mode, nízké latence 49 ms a Hi-Res Audio.

Výrobce přidal i odolnost podle certifikace IP54. Sluchátka mají výdrž 10 hodin s vypnutým ANC, 6,5 hodiny se zapnutým ANC a při dobíjení v boxu se celková výdrž vytáhne na 38 hodin. Redmi Buds 5 Pro jdou na čínský trh v barvách Snow White, Obsidian Black a Ice Porcelain Blue. Předběžné objednávky již běží, prodeje odstartují 5. prosince/decembra. Cena je nastavená na 399 jüanů, což je zhruba 56 dolarů.