Fanoušci značky Redmi mají jistě zítřejší den v kalendáři označený červeně. Zítra totiž v Číně proběhne představovačka populární řady Redmi K70. V sérii očekáváme tři modely, a to standardní, Pro a model K70E. O všech třech už nějaké informace máme a viděli jsme dokonce i oficiální rendery modelu K70 Pro v atraktivní černé barvě. Ovšem tipaři kují železo dokud je žhavé a doslova pár hodin před prezentační akcí ještě sdílejí na čínském Weibo reálné fotky modelu K70 a K70 Pro.

Jak vypadají telefony Redmi K70 a K70 Pro v reálu?

Na snímcích vidíme, že telefony Redmi K70 a K70 Pro půjdou na trh v barvě černé a bílé. O bílé barevné variantě u standardního modelu se nedávno zmiňovali tipaři a černý model Pro jsme viděli na upoutávkách. Snímky potvrdily i velký obdélníkový modul hlavního fotoaparátu se čtyřmi okružími pro snímače a LED blesk. Primární snímač má podle popisku v modulu kamery 50 MPix a podporu OIS. U modelu K70 Pro můžeme čekat i senzor s 2× optickým zoom, standardní model má místo něj 2 MPix AI snímač.

Čelní panel obou telefonů je v podstatě designově stejný. Redmi K70 i K70 Pro mají kolem obrazovky velmi úzké rámečky a ve středu horní části displeje leží “díra” pro přední kameru. A vzhledem k tomu, že na snímcích je displej zapnutý vyčteme i některé ze specifikací. V obou případech je operačním systémem HyperOS 1.0.1 postavený na Androidu 14 a oba telefony mají také shodně 12 GB operační paměti. Samotný displej je typu AMOLED a má úhlopříčku 6,67 palce.

Redmi K70

K tomu ještě doplníme, že model Pro pohání vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen3 a Redmi K70 dostane Snapdragon 8 Gen2. Model K70E se pak pochlubí nedávno uvedeným čipsetem Dimensity 8300 společnosti MediaTek. Připomeneme i to, že kromě telefonů budou debutovat také hodinky Redmi Watch 4, notebook Book 16 a sluchátka Buds 5 Pro. Další podrobnosti o všech nových produktech už zítra.