Tento měsíc je skutečně bohatý na představovačky nový telefonů. A protože do konce listopadu/novembra ještě pár dnů zbývá, čeká nás i uvedení telefonů řady Redmi K70. Prezentační akce proběhne v Číně 29. listopadu v 19 hodin místního času. Pokud tedy jste fanoušci produktů značky Redmi, můžete se těšit i na hodinky Redmi Watch 4, notebook Redmi Book 16 (2024) a sluchátka Buds 5 Pro.

Na síti už najdeme oficiální upoutávky na všechny tři chystané produkty a proto asi není od věci se podívat na některé specifikace, které z prvních teaserů zjistíme.

Redmi Watch 4

Začneme chystanými hodinkami Redmi Watch 4. Výrobce je připravil jako nástupce modelu Wacht 3 z loňského roku. Podle upoutávky mají hodinky obdélníkový displej s výrazně oblými rohy a na trh půjdou v barvě černé a stříbrné. Řemínky mají barvy různé a jsou kovové, kožené, silikonové a textilní. Na pravé hraně těla hodinek Redmi Watch 4 je korunka pro rychlejší ovládání.

Notebook Book 16 (2024)

Už podle letopočtu v názvu je zřejmé, že jeden model s názvem Redmi Book 16 už na trhu je. Debutoval v roce 2020, takže je určitě správný čas na jeho upgrade. Design nového zařízení se ale příliš nezměnil, ovšem nový notebook nabídne velkou sestavu různých portů. Jsou tu dva porty USB-A na levé straně a jeden USB-A na pravé hraně. Dále je tu jeden HDMI port, konektor pro sluchátka a jeden port USB-C. Book 16 (2024) podporuje rychlé nabíjení s výkonem 47 W. Kromě toho běží na novém Paper OS od Xiaomi.

Redmi Buds 5 Pro

Posledním produktem z oznámené trojice jsou TWS sluchátka Redmi Buds 5 Pro. Připojí se k sluchátkům Buds 5, která debutovala letos v září/septembri. Jak název napovídá, jistě zde najdeme několik vylepšení ve srovnání se standardním modelem sluchátek. Vidíme, že se lehce změnil design dobíjecího boxu a na trh půjdou sluchátka ve třech barvách, a to černé, bílé a světle modré barvě. Černá barevná varianta má dobíjecí box potažený veganskou kůží. Podrobnosti o parametrech nejsou v této chvíli k dispozici.