Občas není od věci chtít poněkud ušetřit, obzvláště, pokud má člověk hlouběji do peněženky. Naštěstí čínské eshopy myslí i na tuto skupinu zákazníků a sem tam vyplave zajímavá nabídka. Kór, když mílovými kroky pádí nový školní rok. A školákům se tablety dozajista hodí, takže kdo ještě nepořídil ratolesti, ať zbystří. No a právě takový jeden levný tablet 8GB+256GB se aktuálně nachází v akci se slevovým kupónem na eshopu Tomtop.

SPECIFIKACE TABLETU

Tablet dostal do vínku 10,1palcový displej s klasickým poměrem stran a rozlišením 1 960 x 1 080 pixelů. Cafago rovněž uvádí, že tablet nabízí 5G Wifi volání a standardní 4G volání. Jedná se o klasický dual SIM dual standby. V tabletu pod kapotou najdeme procesor osmijádrový MTK6797 s 8 Cortex-A53 jádry, který dále doplňuje GPU ARM Mali-T860 MP2 700MHz. Chipset dále doplňuje (v tomto konkrétním případě) 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště, které dále můžete rozšířit pomocí slotu na SD kartu.

Levný tablet 8GB+256GB

Rozměry tabletu jsou 24 x 16 x 1 cm. A jeho váha je 0,5 kilogramu. Tablet obsahuje USB Type-C port pro nabíjení a přenos dat a také baterii o hezké kapacitě 7 000 mWh, která by měla poskytovat dostatek hodin provozu na baterii. Nezapomeňme ani na přítomnost 3,5 sluchátkového jacku, který vždy potěší.

LEVNÝ TABLET 8GB+256GB SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Momentálně se tenhle šikovný pomocník nachází v prodejích na e-shopu Tomtop. No a my k němu přihodíme slevový kupón v podobě ED13218, díky kterému cena spadne jen na 80,36 euro. Což je opravdu zajímavé. Tablet se nachází v čínském skladu, ale doprava je kompletně zdarma. Takže pokud někdo shání opožděnou výbavu do školy a nechce se mu moc utrácet, tohle by mohla být správná volba. No ještě vám k němu přihodí tento šikovný obal.