Projektor Wanbo T2 Max NEW je malý přenosný projektor, jehož design vskutku zaujme. Zaujme především skvělou svítivostí, která činí až 450 ANSI lumenů. Díky podpoře HDR 10 se můžete spolehnout na detailnější obraz a přirozené barevné podání. Obraz je promítán ve FullHD rozlišení, projektor však také podporuje 4K dekódování. A zrovna tento projektor se nachází s akci eshopu Geekbuying. Ale to není vše. K němu ještě máme i slevové kupóny na projektory Wanbo X5 a Xming Q1 SE.

Wanbo T2 Max NEW disponuje svítivostí 450 ANSI lumenů a díky tomu poskytne dobrou čitelnost a poměrně jasný obraz. Díky nativnímu FullHD rozlišení a podpoře HDR 10 si tak můžete vychutnat své oblíbené filmy nebo seriály naplno se spoustou detailů. Minimální velikost promítaného obrazu je 40 palců. Maximální velikost obrazu ze vzdálenosti 2,6 metry činí až 100 palců. Doporučená vzdálenost od zdi se pohybuje v rozmezí 1,1 až 2,6 metrů.

WAMBO T2 MAX NEW DALŠÍ SPECIFIKACE

Wanbo T2 Max NEW

O plynulý chod operačního systému Android TV ve verzi 9.0 se stará čtyřjádrový procesor MTK 9255. Sekunduje mu 1 GB RAM a úložiště s kapacitou 16 GB. Díky operačnímu systému Android TV a podpoře známých online platforem jako Netflix vám tak neutečou oblíbené filmy a seriály.

Projektor má dále projekční poměr 1,2:1. Výhodou je také 4-bodová automatická korekce lichoběžníkového zkreslení. To v praxi znamená, že projektor dokáže automaticky zaměřit obraz téměř z jakéhokoli úhlu.

O audio se pak starají dva vestavěné reproduktory. Každý z nich disponuje výkonem 3W. O bezdrátovou konektivitu se postará Bluetooth ve verzi 4.2 a 2,4 GHz Wi-fi síť. Na zadní straně jsou k dispozici tyto vstupy: DC-IN, USB 2.0, audio jack a HDMI.

WANBO T2 MAX NEW PROJEKTOR SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Aktuálně si tento malý přenosný projektor můžete pořídit v akci na eshopu Geekbuying se slevovým kupónem GKB23BF10E za cenu 145 euro. Zboží je expedováno z evropského skladu, takže odpadá jakákoli starost se všemožnými dalšími poplatky. Ale to není vše. Jako dárek k němu dostanete Mini Tripod pro projektory.

Wanbo X5 Projector se slevovým kupónem

Jak jsme zmínili v úvodu, nejedná se jen o jeden projektor na ktrerý máme slevový kupón. Dalším v řadě je Wanbo X5. Ten je k dostání se slevovým kupónem v podobě WANBOX5, díky kterému jej můžete pořídit za hezkých 219,68 euro. No a jako dárek k němu dostanete Tronsmart Trip 10W Portable Bluetooth 5.3 Speaker.

Xming Q1 SE

Ale tím ještě nekončíme. Máme zde i třetí projektor a tím je Xming Q1 SE. Ten můžete s pomcí slevového kódu v podobě NNNXMQ1SE pořídit za 89 euro.