Pořídit si vybavenou 3D tiskárnu pro domácí použití dnes není nijak složitým oříškem. Možností je opravdu celá řada a je tak nutné vzít v potaz hned několik faktorů. Kromě samotných parametrů 3D tisku jsou zásadní i tiskové rozměry a další parametry. A právě zde pro vás máme jednu lahůdku. Protože dnes pro vás je v akci nabušená 3D tiskárna Anycubic Kobra 2 Neo z e-shopu Cafago, samozřejmě vylepšenou o masivní slevu.

Co ji dělá tak zajímavou? Začněme rychlostí. Anycubic Kobra 2 Neo dokáže tisknout až 5krát rychleji než běžné tiskárny s maximální rychlostí 250 mm/s. Doporučená rychlost 150 mm/s zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi přesností a výkonem, což umožní přivést vaše nápady k životu s nepřekonatelnou rychlostí a přesností.

Nový integrovaný extruder a chladicí systém umožňují rychlé tavení filamentů pomocí 60W horké trysky. Současně je vybaven 7000 ot./min chladicím ventilátorem, který zajišťuje rychlé chlazení a formování modelu. Celá tiskárna má unikátní strukturu, která se skládá z 5 modulů s rámovým designem. Snadná montáž a minimální údržba zaručují rychlý tiskový zážitek.

Anycubic Kobra 2 Neo

Nový design uživatelského rozhraní s 2,4palcovým LCD displejem a novými designovými prvky také zajišťuje intuitivní a snadno ovladatelné rozhraní. Díky tomu budete tiskový proces ovládat s lehkostí a rychlostí.

3D TISKÁRNA ANYCUBIC KOBRA 2 NEO SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Tuto tiskárnu ocení všichni pokročilí hobby nadšenci, kteří chtějí začít s 3D tiskem. Všichni ale ocení hlavně cenu, protože je na Cafago masivně zlevněna. Díky slevovému kupónu v podobě SRUYK3 se dostaneme s cenou na 115 euro, což je velmi zajímavá nabídka. Navíc s dopravou zdarma z evropského skladu obchodu, takže nehrozí žádné prostoje, problémy nebo doplatky. Anycubic Kobra 2 Neo je prostě a jednoduše 3D tiskárnou, kterou by chtěl mít doma každý. A doprava je zdarma!