Neděle tentokrát není jen posledním dnem týdne, ale také posledním dnem prodlouženého víkendu. Snad jste si tři dny volna užili podle svých představ a k završení volna vám už chybí jen naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny.

Minulý díl měl krásné pořadové číslo 400 a my neleníme a pokračujeme dál. Vychytávky z Číny dnes nakously další čtyřstovku a pojedou dál ve stejném duchu. Opět jsme prošli čínské e-shopy a vybrali tři produkty, které jsou praktické a levné. Takže pojďme na ně.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Peněženka pro pány

Dnešní první produkt je možná také dobrý tip na vánoční dárek pro pány. Jde totiž o stylovou peněženku s outdoorovým designem, která je vyrobená z hliníku. Je odolná, pevná a zároveň lehká. Pohodlně se vejde do kapsy a ani v tašce nezabere příliš místa. Uložíte do ní až 15 platebních karet a zároveň je na peněžence i klip na bankovky. Vzhledem k tomu, že je skutečně odolná, jistě ji využijí i ti, kteří holdují outdoorovým sportům nebo turistice. A cena? Ve slevě spadla na sympatických 5,60 dolaru.

Imitace knihy

Knihy jsou nejen duševní potravou, ale také zajímavou dekorací interiéru. A pokud zrovna nejste knihomolové, ale přesto se vám knihy líbí jako dekorace, pořiďte si imitaci knih. Jsou to v podstatě krabice ve tvaru a velikosti knih, které zároveň poslouží jako schránka na různé drobnosti. Můžete do nich uložit například ovladače nebo náhradní klíče. Tyto atrapy knih mohou dobře zafungovat i jako pokladničky pro vaše úspory na horší časy. Na Aliexpress jsou aktuálně imitace knih v pestré nabídce s různými tituly. Jejich cena začíná na 3,85 dolaru.

Chytrý spínač světla

Dnešní poslední tip na levný čínský gadget se hodí do každé domácnosti. Jde o chytrý bezdotykový spínač světla. Protože jej lze ovládat gestem přes IR senzor, výborně se hodí na toaletu, do koupelny a nebo do kuchyně. Samozřejmě ale není problém spínač nainstalovat kamkoli. Design spínače je totiž jednoduchý a elegantní, takže zapadne do každého interiéru. Ani cena nevypadá špatně. Ve slevě spadla na pouhých 2,05 dolaru.