Globální značka chytrých telefonů HONOR představila v roce 2019 mobilní novinku HONOR 9X. Člena své výkonné série X, který se stále chlubí nadčasovou technologií v kategorii designu, fotografie a výkonu. S trojitým 48Mpx fotoaparátem a 6,59” HONOR FullView displejem nabízí telefon mimořádný uživatelský zážitek. No a právě tento telefon je aktuálně v akci na eshopu Tomtop.

HONOR 9X je vybaven 48Mpx trojitým fotoaparátem s širokou uzávěrkou f/1.8 a velkým senzorem ½”, který umožňuje uživatelům zachytit Xtra výjimečné okamžiky s úžasnou ostrostí. Díky pokročilým AI algoritmům vytváří AIS super noční režim fotografie ve vynikající kvalitě i v prostředí s nízkým osvětlením. Prostřednictvím 120° super širokoúhlé čočky mohou uživatelé zachytit ještě více v každém snímku.

Přední část HONOR 9X se může pochlubit pohlcujícím 6.59 palcovým FullView displejem s technologií zobrazení na celé obrazovce s nulovým výřezem, což poskytuje zážitek ze sledování bez nežádoucího rušení. HONOR 9X se pyšní jednou z největších obrazovek použitých na zařízeních HONOR s působivým poměrem obrazovky k tělu 91 %.

Kromě Xtra výjimečného předního displeje se HONOR zaměřil i na design zadního krytu telefonu. Zadní panel inspirovaný diamanty je vyroben z více než 100 000 geometrických dlaždic, které odrážejí a lámou světlo a tím vytvářejí jedinečný design dynamického X. Pro splnění náročných estetických požadavků uživatelů přichází HONOR 9X v oslnivé safírově modré a vždy oblíbené půlnoční černé barvě.

Honor 9X

HONOR 9X – DALŠÍ SPECIFIKACE

  • H Holografický 3D zakřivený panel s rámem o hloubce 8,8 mm
  • 5 mm sluchátkový jack
  • Obousměrný USB-C konektor
  • Automatický přední pop-up fotoaparát
  • Celodenní výdrž baterie 4000mAh
  • 128GB interní úložiště, které lze rozšířit na 640 GB pomocí microSD karty 512 GB

Globální verze telefonu v akci na Tomtop

Aktuálně se tento telefon nachází v bleskových prodejích na eshopu Tomtop, kde jej můžete získat za hezkých 140,99 euro. Smartphone je expedován z francouzského skladu obchodu, takže žádné doplatky nebo přetahování se s celníky. Doprava pak vyjde na 14,54 euro.