V poslední době zažívají 3D tiskárny opravdový boom a prodávají se jako čerstvé housky na krámě. Pořádná 3D tiskárna do každé domácnosti! Podobný slogan je určitě na místě, protože s poklesem cen je pořízení výkonného modelu dnes opravdu jednoduché. A možností takové tiskárny jsou v podstatě identické jako u ještě nedávných high-end profesionálních kusů. Jeden takový výborný model pro vás máme ve slevové akci i dnes, a to i s doručením z evropského skladu e-shopu Cafago. A Artillery Sidewinder X2 určitě za pozornost stojí.

Jedná se o 3D tiskárnu, která nadchne i úplné začátečníky. Ač má tato tiskárna označení DIY, její sestavení je otázkou pouhých pár minut. Artillery Sidewinder X2 navíc disponuje i velkou tiskovou plochou 300 x 300 x 400 mm a solidní rychlostí až 150 mm/s. Samozřejmostí je i vyhřívaná deska k lepšímu odstranění hotového produktu a výborné kovové zpracování. Ovládání je také velmi jednoduché a naprosto intuitivní díky dotykovému displeji s ikonkami. Podporovaná je široká škála materiálu tiskových strun a tiskárna má veškeré moderní funkce a vymoženosti.

ARTILLERY SIDEWINDER X2 3D TISKÁRNA ve Flash Sale

Další výhodou je i aktuální cena. 3D tiskárna Artillery Sidewinder X2 je totiž nyní na e-shopu Cafago ve slevové akci s dodáním z evropského skladu. K už i tak nízké ceně přidáme i Flash Sale, který cenu srazí na zajímavých 168 euro, a to včetně DPH. A to už rozhodně nezní špatně. Takže se na nabídku minimálně mrkněte, pokud tedy patříte k nadšencům nebo zájemcům o 3D tisk. A doprava je kompletně zdarma! A jelikož se jedná o EU sklad, tak žádné doplatky a problémy s celníky.